Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egész nyakon lévő tetoválással...

Egész nyakon lévő tetoválással nehezebb munkát találni; nőkkel ismerkedni párkapcsolati célból?

Figyelt kérdés

Elég sok tetoválás van rajtam, de egyik miatt se ért diszkrimináció eddig… viszont most nagyon hajlok rá, hogy az egész nyakamat teletetováltatom. (Megbánnám, ha nem tenném, évekig gondolkodtam rajta.)

Szóval szerintetek hátrányból indulnék ha új munkahelyet keresnék, vagy ismerkedni szeretnék? Vagy az e fajta diszkrimináció mára már kikopott az emberekből?

(Raktárban dolgozom, Szabadidőmben sokat olvasok, írok, néha tetoválok… szóval nem vagyok műveletlen, munkakerülő tróger.)


30/F



2021. dec. 17. 17:19
A kérdező szavazást indított:
Előny számomra a tetoválás. Megismernélek/alkalmaználak.
Hidegen hagy a külsőd, a személyiséged számít.
Taszítanak a tetovált emberek.
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A külső a személyiség része, nem lehet függetleníteni tőle, "ép testben, ép lélek" stb. Továbbá a tetoválások témája, minősége, nagysága, elhelyezkedése is jelentőségteljes lehet. A harmadik szempont generációs, mivel a korszellem jelenleg kedvez az ilyesféle önkifejezésnek, de 20-30 éve itthon még teljesen más társadalmi réteg (ek) tetováltatott.
2021. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez is egy bizonyos szűrő lesz. Akit zavar, az eleve nem fog veled szóbaállni, megspóroltok egy csomó felesleges időt.
2021. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Munkaadóként nem érdekelne, hogy tetoválva vagy, kivéve, ha üzletkötőnek jelentkeznél. Mivel vannak emberek, akiknek a tetoválásról, tetováltakról kialakult véleményük van, ezért jobb egy semleges küllemű, diplomatikus figura üzletkötés céljából.

Partnerként a személyiséged lenne a döntő, de én mondjuk nem szeretném, ha az egész nyakad tetoválva lenne. Semmiben nem szeretem a túlzásokat.

2021. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a tetovált pasikat!

23L

2021. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!