Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rimóczi Zsófi elvált?

Rimóczi Zsófi elvált?

Figyelt kérdés
Igazából csak a kíváncsiság vezényel, mert a sztorijaiból lászik, hogy nem a "kis faházban" laknak a gyerekével, illetve tegnap kitette a vates egyik sztoriját, hogy a távolság a kicsi szerelmet eloltja a nagy szerelmet tűzvésszé teszi.

2021. dec. 19. 13:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Az ki?
2021. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen, elváltak
2021. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Kettes, ezt honnan lehet tudni?
2021. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szeretem az olyan válaszadókat mint az 1-es. Ahelyett,hogy vennéd a fáradtságot és beírnád a googleba, most mind tudjuk, hogy te egy instagram nélkül élő, okos ügyes nagyfiú/lány vagy. Gartulálunk, te nem süllyedsz olyan mélyre mint mi, hogy instázol, te több vagy mint mi, mert nem ismeres Zsófit és Lacit. Jár neked a keksz kedves❤
2021. dec. 19. 18:19
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Uhh drágám, egyem a szíved. Nap mint nap használom az instát, száz meg száz embert követek, akkor sem tudom, ki a f.sz ez a Rimóczi Zsófi...


Úgy mondod, mintha Göncz Árpádot nem tudnám... Akkor még kicsit szégyenkeztem is volna.

2021. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Örülök neki,hogy használod, de a lényeg nem jött át.😊
2021. dec. 19. 21:52
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
én is kíváncsi leszek...
2021. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2021. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
90%
El hát. Nem is értem, már mindenkinek egyértelmű mégis csakazértsem jelenti ki, inkább törölgeti a kommenteket.
2022. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Én sem értem mire jó ez a titkolózás. Oké, nincs hozzá közünk, csak nagyon őszintétlennek néz ki az egész, tekintve, hogy eddig a wc-zési szokásaikat is kiteregették, aztán egy ilyen komoly dologgal kapcsolatban inkább törlik/tiltják a nézőket. Azt hittem pont ők azok, akik tudják, hogy nem csak a szép és jó dolgokat kell a közönség orra alá dörgölni. Ilyen ez az influencer élet.
2022. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!