Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban mennyire...

Párkapcsolatban mennyire jellemző, ha az egyik fél heti néhány alkalommal a saját hobbijának vagy kikapcsolódásának él, ami idő alatt nincs a párjával? Például edzés, számítógépezés a másik szobában, stb

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetes. A parkapcsolat nem azt jelenti, hogy 0-24 egymast nyakan logtok. Ha amugy toltotok egyutt eleg idot, akkor tok normalis, hogy melletted van hobbija is a masiknak.
2021. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Mondhatni, ez a normális.
2021. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 1es írja

Az a normális ha mindenkinek van külön töltött ideje

A párommal együtt élünk, van hogy órákat pokerezik a másik szobában stb

Ez a normális

2021. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban is szükség van egy kis időre, amikor az ember csak egyedül van. Főleg, ha együtt is élnek.
2021. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A párommal alapvető, hogy egymás nélkül is töltünk időt. Néha a családunkkal, néha a nem-közös barátainkkal, néha pedig egymagunkban, és ez főleg a nem-közös hobbikkal való foglalkozást jelenteni.

Egy párkapcsolat nem azt jelenti, hogy állandóan egymás nyakán lógunk, mindkettőnknek kell egyedüllét, ez már csak természetes.

26/N

2021. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Sajnos én is hajlamos lennék némi túlzással 0-24-ben együtt lenni a másikkal, de mérsékelem magam, mert tényleg baromi idegesítő lenne neki, de egy idő után szerintem nekem is. Mondjuk nekem az, ha itthon van, az már elég, sokszor van olyan, hogy a ház két végében vagyunk, vagy ő kint szöszmötöl a garázsban. De ha elmenésről van szó, azt is oké.
2021. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal kiléptem olyan kapcsolatból, ahol észrevettem, hogy kisajátítanának, tulajdonolnának és sziámi ikerpárként kellene magunkra tekinteni.

A haverom viszont leragadt egy ilyenbe, cserébe munkaidőben csalja az asszonyt fűvel-fával, mert az nem kontrollálható.

Én viszont nem, idestova 20 éve, de nem is érzem rabnak magam.

2021. dec. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jellemző, ahol egymásra vannak zúdulva és egyik féltékenysége miatt a másik "nem mehet sehova" vagy kontroll alatt van tartva, ott nem jellemző.

Se barátságokat, se semmit nem érdemes párkapcsolat miatt feladni, viszont ha például újszülött gyerek miatt folyamatosan kell segíteni, akkor maximálisan össze kell fogni és olyankor a hobbik/barátságok másodlagosak.

2021. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
Ez a normális. Legalábbis mi elejétől fogva így élünk, sokszor ő elvan a játékaival és beszippantja a kockaság az egyik szobában, míg én a másikban rajzolok meg csinálom a saját dolgaimat. Vagy minden nap elmegyek sportolni, ahova ő nem jön, stb.
2021. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!