Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki törölte...

Van itt olyan, aki törölte magát facebookról, messengerről, nem használ vibert sem? Mi volt az oka, hogy ezeket meglépted? Nem hiányzik?

Figyelt kérdés
Én most erősen gondolkodom, hogy el kéne tűnnöm ezekről a felületekről. Iszonyatos depresszióban szenvedek már gyermekkorom óta, minden szar, idegesít, ha nem írnak vagy jelölnek vissza, lehangol, amikor látom, hogy a barátaim és az egykori évfolyamtársaim köröket vernek rám, hogy nekik minden sínen van, és be tudják teljesíteni az álmaikat. Tudom, sopánkodásnak hangzik, és hogy ezen csak én tudok változtatni, de bármit is teszek, bárhogyan is igyekszem, egyszerűen nem megy. Elegem van az egészből.

2021. dec. 23. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A férjem nem használ és soha nem is használt ilyeneket. Pedig nem idős, 37 éves. Telefonon és e-mailben kommunikál, és neki ez tökéletesen megfelel.

Nekem van Facebookom, Messengert is használok, sok szempontból hasznos, elég sok infót innen tudok meg (pl.gyerekek iskolai dolgai), de Messengeren csevegni én se szoktam. Használom, ha valakitől infó kell, de soha nem fordult még elő, hogy valaki ne írt volna vissza, mert nem azt írom, hogy mizu. Ha valami ismerősöm túl aktív Facebookon, vagy bármi miatt idegesít, azt rejtem. Azt meg konkrétan tudom, hogy a FB-n legjobban vetítők élete a leginkább sikertelen.

2021. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Évek óta függesztve van a facebook fiókom, a messengerem, az instámat pedig töröltem. Első körben azért, mert néhány ember(sz@rkavarók) túl sokat akart tudni az életemről, és mióta kapcsolatom lett úgy döntöttem, hogy véletlen se tudjon senki bekavarni, függesztettem. Messengerem azért nincs, mert rájöttem, hogy rohadtul fárasztanak az emberek. Tudom bennem van a hiba, mert nem normális hogy a saját rokonságommal sem tartom a kapcsolatot, de van bennem egy szorongás, ha beszélni kell saját magamról, pláne hogy évek óta ugyanazt az alja melót végzem, semmi nem történik az életemben. De gyerekkorom óta ilyen introverált, depresszïv vagyok, szóval én sem hiányzok nekik.

Egyedül a whatsappot használom, de csak a párom miatt.

2021. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én töröltem, mert a f@szom tele van ezzel az egész undorító csilivili szarsággal, ami körülvesz
2021. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(+ nem is hiányzik)
2021. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem deaktiválva van a Facebookom, csak a Messenger része van meg, a profilom nem él. Van egy kamu felhasználóm néha azzal belépek lesekedni, megnézni pár csoportot, de ez ritka. 22/N Gyakran hasonlítgatom másokhoz magam, hiába tudom, hogy minden kép szerkesztett, én emiatt töröltem magam. Inkább böngészem a netet más témákban meg tanulok.
2021. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!