Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha visszamehetnétek az időben...

Ha visszamehetnétek az időben mit változtatnátok meg? A legnagyobb hibát, kívánságot írjátok.

Figyelt kérdés
Én nem fogannék meg/nem születnék meg vagy halva születnék. Az én szüleimnek soha az életben nem adtam volna gyereket a kezükbe. Vagy bármi más érző élőlényt.

2021. dec. 27. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem mennék vissza. Nem hiszek az ilyen "mi lett volna ha" hülyeségekben.


Ha két kerekem lett volna akkor bicikli is lehettem volna. Na kb ennyi értelme van ilyeneken morfondírozni.

2021. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom hogy ezt kívánod kérdező :(


Én azt kívánnám hogy 5 évesen ne lettem volna beteg 40°C os lázzal, mert emiatt azóta epilepsiás vagyok és se én se az anyukám nem tudjuk normálisan, szabadon élni az életet

2021. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Előbb megnéznék pár baseball meccseredményt a neten majd visszautaznék a 80 as évekbe és elmennék Amerikába. Megraknám a győztes csapatokat és a penzt beleforgatnám a Google nevű éppen csak megalakult cégbe :D. Viszont az irányítást rábíznám az akkori csapatra. És csak a tőkét biztosítanám a fogadások révén.
2021. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy dolgot változtatnék meg, elbúcsúznék anyámtól mielőtt elhunyt. Ezen kívül csak nézelődni mennék vissza, kíváncsi lennék, hogy mai fejjel is ugyan úgy tekintenék a régi élményeimre, mint akkor gyerek fejjel.
2021. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem fogannék meg én sem, vagy az életemben nem engedném közelebb a pióca személyeket.
2021. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván értelmetlen kérdés. De úgy 16-17 éves koromra mennék vissza, mai fejjel sok mindent máshogy csinálnék
2021. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Leendő exférjemet már az első alkalommal elküldeném a fenébe, nemhogy még hozzá is menjek.
2021. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hülyeségeken elsiklott barátságomat menteném meg, még a tinikoromból.
2021. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt érzed és kívánod Kérdező :c


Gimi elejére mennék vissza, egy összetettebb hibám miatt: hogy megváltoztassam a hozzáállásom pár dologhoz. Nem venném olyan véresen komolyan a sulit, így többet mennék el otthonról, több időt töltenék a korosztályommal, hogy (mély) barátságokat alakítsak ki és jobbak legyenek a szociális képességeim. A sok (nekem) irreleváns tárgy helyett többet kellett volna foglalkoznom nyelvtanulással.

2021. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
Kevesebbet dolgoznék, és több időt töltenék a csemetéimmel, akik jószerivel csak látásból ismertek. Szar ügy, hogy az ember egyszer fiatal, és mindent akkor kell megalapoznia. Család, egzisztencia, stb.
2021. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!