Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Szilágyi...

Mit gondoltok a Szilágyi Liliána-féle ügyről?

Figyelt kérdés

Erről van szó: https://www.youtube.com/watch?v=0Fqa8O4Ywbs

Én maximálisan elítélek bárminemű erőszakot és támogatom, hogy beszéljen nyíltan erről a társadalom, viszont ma érdekes fordulatot vett a történet, ugyanis a testvére, Szilágyi Gerda tagadta Szilágyi Liliána vádjait, amelyek szerint az apjuk fizikálisan, lelkileg és szexuálisan is bántalmazta őket, valamint anyjukat.

A rendelkezésre álló információk alapján ti hogyan látjátok a sztorit?



2021. dec. 31. 19:46
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
40%

Kicsit túl van tolva "SZERINTEM", mondom szerintem.

Valahol a kettő közt lehet az igazság. A csaj pl azt bántásnak veszi hogy az apja azt mondta neki hogy a menstruáció hátráltat, ami nem mellesleg igaz. Ez nem bántás, se nem erőszak. Valamint nem tudom minek minősül az hogy meztelenül mérlegeltek, de szerintem ez sem nagy dolog. Aki élsportoló annak ez nem idegen.

Ha mind igaz amit mondd, akkor nagyon sajnálom persze. De elég érdekes hogy pont akkor derül fény erre mikor a cég akivel dolgozik könyvet fog kiadni.


Őszintén nem tudom kinek higgyek.

2021. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
71%

Nem szeretem, amikor kevés információval, csak az érintettek elmondásai alapján kell állást foglalni, de ez nekem elég egyértelműnek tűnik.

Az apja levele is árulkodó, inkább megerősített, mint elbizonytalanított az ügyben.

A testvér levele meg nem a saját, őszinte gondolatait tartalmazta.

2021. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
50%

Nem ismerem a sztorit, csak amit a "címlapok" mutattak. Ilyen esetben nem lehet megítélni. Egy biztos: valaki hazudik


Nekem mindig az a fura, hogy miért most? Miért vonja be a nyilvánosságot?


Ráadásul az edzője is volt. Azért ott elhangoznak kemény szavak, akkor is ha családtag az edző. Aztán szexuális közeledésnek azt lehet venni amit akarsz. Ha azt veszed már az is szexuális abúzus ha valakit stírölsz...


Nem tudom, tényleg nem lehet ebben állást foglalni, szerintem ez valami bosszúhadjárat a saját apja ellen. Eddig kussban volt, most hirtelen nagy a coming out...


2020-ban váratlanul bejelenti hogy nem indul a 21-es Olimpián, de akkor már Tusuppal volt együtt...


Nem védem az apát, lehet tényleg bűnös, de nekem ez inkább tűnik szándékos tönretételnek, mint valós vádaknak.

2021. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

#1

A menstruációval kapcsolatban azt akarta szerintem hangsúlyozni, hogy azt mondta neki az apja, hogyha majd meg lesz neki, akkor olyan hisztis k..va lesz, mint az anyja.

#3

Tudom, hogy hosszú a linkelt videó, de abban benne van, hogy miért most áll elő ezzel.

2021. dec. 31. 20:00
 5/60 anonim ***** válasza:
54%

4


Nem igazán érdekel a miért most annyira, azt meg pláne nem miért hozza be a nyilvánosságot. Pontosan ezért tűnik nyilvános bosszúhadjáratnak és lejáratásnak. Be lehet battyogni az első rendőrségre és megtenni a feljelentést. Sokan mások is ezt teszik. Nem posztolgatnak egy 40 ezres közösségnek hogy aztán origo telex meg index címlapon legyenek és ezen csámcsogjon mindenki. Általában azért ilyen esetekben az áldozat erősen szégyelli magát és az a csoda ha egyáltalán egy hozzá közel állónak vagy akár pszichológusnak beszélni mer róla. Ő konkrétan 1 egész országnak beszélt erről...

2021. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
57%

Én azt mondom, az ilyen család meg is érdemli egymást.


A D.Tóth Kriszta műsorában néztem a csajt, hát ott elég rendesen túltolta. Az kizárt dolog, hogy ha az mind megtörténik vele, akkor arról így tudna beszélni ország világ előtt.


Ami a húga levelét illeti azon látszik , hogy nem a kislány saját gondolatai. Azok a rafinált, dörzsölt jogász papa gondolatai.


Valószínűleg a teljes igazság sosem fog kiderülni, de mindenképpen undorító, hogy egy család tagjai így pocskondiázzák egymást nyilvánosan.

2021. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
61%
Hiszek a csajnak. A családjának kínos ez a figyelem ezért a tagadást választják.
2021. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
46%

7


Igen, általában egy ilyen traumát 25 éven át elszenvedő személy elmegy előtte egy profi fotóshoz, hogy a jól megkomponált szövegéhez egy agyonphotosoppolt abuzált nőt ábrázoló fotósorozat is készüljön, előtte persze hint el dolgokat, hogy "úúú, mekkora dologgal fog előállni", sőt, december 9-én is volt egy szép fotó mellé írt szöveg arról, hogy ő idén majd elmesél ám bizony valamit... Ha valaki csak minimálisan ismeri az emberi pszichét, főleg azok tudják ezt akik valóban átéltek bármilyen abúzust éveken át, pláne családtagtól, azok rohadtul nem így viselkednek. Ez műsor, egy nagyon szépen felépített mese, amit szép aprólékosan kigondolt. Lehet hogy vannak részei amik talán a valósággal kereszteződnek, de ha engem kérdeztek, egy ótvar nagy kamu. Nem így működik egy 25 éven át abuzált emberi psziché...

2021. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
Ahhoz viszont jó nagy hülyének kellene lenni, hogy hamis vádakkal kiáll ország-világ elé, aztán egy bizonyítéka sincs se semmi.
2021. dec. 31. 20:51
 10/60 anonim ***** válasza:
62%
8. De ki az akinek ez passzióból megéri? Tönkretenni a hátországát, a saját családját ilyen ocsmány rágalmakkal csak úgy mert miért? Senki nem csinál ilyet szórakozásból. A fotózás meg a beharangozás simán érthető ha valami olyanról van szó amitől nagyon sérült egy ember lelkileg. Így próbál erőt mutatni pedig valószínűleg belül reszket. A fotókon én ezt látom, egy póz, egy erős nőnek látszani akaró lelki romhalmaz.
2021. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!