Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki nemierőszak(stb)...

Ha valaki nemierőszak(stb) elkövetése miatt volt börtönben, annakmilyen élete van, mikor kikerül onnan?

Figyelt kérdés
Könnyen talál munkát? befogadják az emberek? szép, nyugodt élete lesz?

2022. jan. 4. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Büntetett előélettel nehéz munkát találni. Új barátokat találhat, ha jó messzire elköltözik és a régi életéből nem kerül elő senki
2022. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Remélem, nem.
2022. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Remélhetőleg a társadalom perifériájára került, és a haláláig megkeseredett, szomorú élete lesz.

Értelmes ember se alkalmazni, se barátkozni nem fog egy erőszaktevővel, hiszen nem szeretne a következő áldozata lenni és nem szeretné, ha őt is elítélnék miatta.

2022. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Hm, van nekem egy unokabátyám. Hat éves koromban molesztált, de megúszta, mert sajnos nem mertem róla beszélni senkinek. Aztán, mikor 15 éves voltam, lebukott, hogy a szomszéd gyereket molesztálja, ekkor előzetesbe került, végül egy év után szabadult, feleségül vett egy nőt, akivel közös gyerekük is született. Később elváltak és összejött egy férfival. Ennek már 15 éve és vígan él, boldogan, saját vállalkozásuk van és nagyon jól élnek. Nincs nap, hogy ne jutna eszembe, amit velem és a másik gyerekkel tett. Remélem, egyszer megbűnhődik mindenért.
2022. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Igazából nem történik semmi

Rokonunk volt így börtönben

3 éve szabadult

A legtöbb helyre nem kérnek erkölcsit és egy városban vagy új helyen sosem derül ki mi is történt.

Először benzinkúton dolgozott, most 2 éve Svédországban hegesztő

Mondanom sem kell jobb élete van most mint eddig bármikor...

2022. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Tatabányán volt egy gyermekorvos, aki mind a négy lányát szexuálisan bántalmazta, a felesége is tudott róla. Mikor kiderült, két évet kapott. Miután szabadult, más városban lett gyermekorvos, az ottani kórház állítólag nem tudott róla, így amikor híre ment a dolognak, azonnal menesztették. Úgy tudom, máshol ugyan, de még mindig gyermekorvos. Számomra ez felháborító!
2022. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nekem is pont a Takáts jutott eszembe amint elolvastam a kérdést! Felháborító, hogy gyerekekkel dolgozhat!! Ráadásul a felesége pedagógus, tudott mindenről - ő is dolgozhat gyerekekkel azóta is, ha jól tudom.

Itt a cikk, ha valaki azt hinné, csak valami városi pletyka: [link]


Szeretném hinni, hogy az ilyen emberek megkeseredve és magányosan r0hadnak meg, de sajnos úgy néz ki, eléggé jó életük van.... felháborító.

2022. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!