Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért fáj az üléstől a lábam?...

Mért fáj az üléstől a lábam? Akármennyit ülök fáj, max. 20 percet tudok ülni utána már rosszul leszek, ugye ez azért szívás mert iskolás vagyok és 45 percet kell ülnöm és belepusztulok lassan úgy érzem.

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy az üléstől nyomódik az ideg. Gerinceddel lehet valami. Az ilyesmi kezelhető, fordulj orvoshoz. Próbálj meg felállni, átnyújtózni
2022. jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lábszárad vagy a a combod az, ami fáj? Mindenképpen egy ortopéd vagy egy reumatológus orvos felkeresését ajánlanám. Bár először mondjuk beszélj az iskolaorvossal és a szüleiddel.
2022. jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól mondják, reumatológus, remélem a szüleid komolyan veszik ha elmomdod nekik. Nekem zsibbadt a combom, és kiderült, hogy kezdődő ágyéki porckorongsérvem van. Speciális szék, sok edzés és gyógytorna viszont segített, de nekem ez 35 évesen történt. Ha otthon is sokat ülsz a gép előtt, sajnos az sem jó.
2022. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1

Szerinted óra közben mit szólnának a tanárok, hogyha felugrálna és ezzel zavarná meg a többieket is? Sajnos nemigen lehetséges az ötletedet órán megtenni. Gondolom szünetben pedig mindent megtesz annak érdekében, hogy a fájdalmak enyhüljenek vagy elmúljanak. Ahogy a #3 is írja, hogy nem biztos, hogy gerincprobléma van mögötte.


#1 és #3 (valamint saját #2)

Mindenképpen mielőbb beszélj a szüleiddel, esetleg az iskolaorvossal erről. Az iskolaorvos tud esetleg valami szakmai javaslatot adni, míg a szüleid vélhetően tudni fogják, hogy mit kellene tegyenek/tegyetek ebbe a helyzetbe. Az orvos elkerülhetetlen.

2022. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!