Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire tartják elítélendőnek...

Mennyire tartják elítélendőnek az emberek a chippendale táncos munkát?

Figyelt kérdés
Egy ideje már gondolkodom ezen. Nem tartom magam egy buta férfinak,sőt a környezetemben sokan kifejezetten intelligens embernek írnak le,viszonylag művelt is vagyok. Azonban a temperamentumomból adódóan elég léha vagyok és laza,az igazán lényeges dolgokat leszámítva semmit sem veszek komolyan,szeretem a pezsgést,a testmozgást,a táncot,kifejezetten szangvinikus természetem van. Egyre inkább úgy érzem,hogy szívesen kipróbálnám magam táncosfiúként. Az alkatomból adódóan könnyen izmosodom,nemrég kezdtem el edzeni. Arra lennék kíváncsi,hogy ez szerintetek mennyire befolyásolhatja az életem a későbbiekben?

2022. jan. 7. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha neked tetszik, akkor csináld, próbáld ki, aztán ha mégsem jön be abbahagyod.

Én nem ítéllek el ilyen miatt, sőt ha a párom csinálnà ezt az sem ítélném el. Ez is egy munka. Ki ilyen miatt beszól, vagy lenéz az nem intelligens, és azzal nem kell foglalkozni.

Én nem ilyesmivel foglalkozom. Biztonsági őr vagyok, de nyugi, engem is lenéznek, és beszólnak. Pláne, hogy nőként csinálom. De nem érdekel. Aki beszól, meg lenéz az egy idióta, és nincs keresnivalója az életemben. Ki is szóltam az összes ilyen nagyképű kis senkiházit az életemből, aki a sor mellől ugatott 8 àltival, hogy én mekkora egy szar vagyok, amiért 24 órában őrködöm.

2022. jan. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szórtam*
2022. jan. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menő dolog. Meg leánybúcsúkon jól lehet keresni. Múltkor hozzánk 30 ezerért jött a srác, akit a barátnőnknek szerveztünk, kb 30 perc volt a műsor, aztán nem sokáig maradt, ment is következő buliba. Azért volt lehetőség kicsit beszélgetni vele, ő már csinálja egy pár éve. A 2019 elég szar volt neki is a lefújt lagzik miatt, de mondta, hogy inkább nyáron egy hétvége alatt összejön 3-4 "fellépés" is, ami azért nem rossz pénz. Persze mellette van főállása, ez csak neki kiegészítés.


A másik aki jól keres még a vőfély. Szintén a barátnőm lagzijához köthető a srác azt mondta 120-at kér és májustól szeptemberig heti 2 lagzi (péntek szombat) általában meg szokott lenni. Mondjuk oda egy kis ész is kell már, meg jó beszélőke.

2022. jan. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1) Azért mert átlagban elég butácskák a táncosok. Ha te nem vagy az, akkor arra készülj fel, hogy el kell majd viselned pár fura embert magad körül :D Svájcba prostinak is azok mennek, akik vagy lusták gyárban melózni vagy rém buták.


2) akik nem bulizós alkatúak, azok lenézik azt a csoportot, akik mocskosul lealjasodnak ezeken a bulikon. Drogok se állnak messze a táncosoktól, hogy bírják estéről-estére a pörgést. Ez azért valljuk be, nem éppen a legtisztább meló. Aztán nemi betegségek. A drog és pia hatására hajlamosak elfelejteni emberek a felelős nemi életet. Szóval akik tartózkodnak eme szórakozási formáktól, azok kész fertőnek tartják ezeket a rendezvényeket és ebben dolgozókat is.

2022. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4! kicsit durván általánosítasz. Voltunk pár chipeandale-es bulin és nem volt hegyekben drog meg ilyenek. Sőt a srácok is mondták, hogy nem is isznak, hanem mentek tovább a következő helyre kocsival. Az egyikkel jobban elbeszélgettem, mondta valami irodakukac, hétvégente ezt csinálja. az elején volt, hogy kihasználta az alkalmat és ha olyan volt, akkor megrakott egy két lányt vagy csak leszopták. Volt, hogy a leánybúcsúján úgy bukott rá a menyasszony, mintha nem lenne holnap. Most már csak táncol, ha valaki extrát szeretne inkább nem megy már bele.

Attól, hogy valaki táncol, még nem fog fűvel-fával lefeküdni, meg azért aki ebből él van annyi esze, hogy gumit húzzon.

2022. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi rossz, én tuti nem ítélnélek el. Csinálnám én is, ha lenne hozzá merszem, és jó alakom.
2022. jan. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Irtam üzit!
2022. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!