Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más hangulatát is ennyire...

Más hangulatát is ennyire befolyásolja az idôjárás?

Figyelt kérdés

Amikor süt a nap, szinte mindig mindent pozitívan látok, kb majd kicsattanok az energiától.

Na de amikor jön a jó kis szürke idô... ahogy beszürkül az èg, valahogy teljesen maga alá “temetnek” a negatív gondolkodás és kicsit kiláthatatlannak látok mindent...

Titeket is ennyire befolyásol az idôjárás?



2022. jan. 11. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
engem fura mód az zavad, ha nem az évszaknak “megfelelő” idő van, pl télen non-stop süt a nap és sose esik a hó de tavasszal meg borongós, esős idő van:D
2022. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen az meg a másik :D
2022. jan. 11. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Abszolút. Mondjuk engem a korai sötétedés készít ki a legjobban. De igen, a szürke borongós idő nekem is hozza magával a depresszív hangulatot.
2022. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Befolyásol, de pont fordítva, mint téged. Télen vagyok elememben, tele energiával. Nyáron csak zokogni van erőm, iszonyatosan ingerlékeny vagyok, magamat sem tudom elviselni.
2022. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem forditva van én imádom a borult,ködös időt, a napsütést nem szeretem
2022. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért lettünk lepontozva?
2022. jan. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KulGery ***** válasza:
100%

Az emberi szervezet eleve örül a napsütésnek. Noha nem vagyunk virágok, mégis bizonyos dolgokhoz kell a nap. Főleg a látáshoz :-)

Ahogy a sötét borúlt, főleg esős idő kellemetlen hatással van, főleg, ha lucskos is.

Van akit lelkileg nem visel meg, van akit jobban megvisel.

Mondjuk, én időnként a természetben élek, pl sátrazom, lehet ezést sem zavar az időjárás viselkedése.

2022. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sokan járnak ide kiélni a frusztrációjukat, biztos egy ilyen kedves ember pontozott le..

köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld :)

2022. jan. 12. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!