Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt olyan ember az életedben,...

Volt olyan ember az életedben, aki szétszívta az agyát és zombi lett a fűtől?

Figyelt kérdés

Nekem van egy ismerősöm (régen barátok voltunk), aki mára már teljesen megváltozott. Napi szinten szív, és olyan mintha ki lenne gumizva az agya. Nem ellenzem a fűt, és én is kipróbáltam már egyszer-egyszer, de ő már ráfüggött. Semmi sem érdekli, és már antidepresszánsokat is szed.


Ismertek olyan embert, akinek megváltozott a személyisége a fűtől?


2022. jan. 13. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom én pl 19 éve szívok. Így nem tudom milyen lenne nélküle. Nekem nehéz volt az élet. Nem jöttek össze a párkapcsolatok. Nem találtam a helyem a világban. Később elegem lett az állandó munkákból. Elkezdtem szívni, és ez nyugalmat ad. Tudok nevetni a TV-ben sorozatokon, és addig se az elcseszett életemmel kell foglalkozni. Nekem erre jó a fű. Ellazulok tőle, és jól érzem magam :D
2022. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Ráment az idegrendszerem

Folyamat voltak rendorsegi balhék ez miatt is.

Állando fóbiám lett a rendőröktől is, meg akik átvertek, az emberektol is.


Aztán leálltam ez miatt az egeszrol.

Évek óta.

És ha csak egyetlen apro slukkot is szívok vagy elég annyi hogy drogosak kozt vagyok, visszajönnek azonnal a fóbiáim(flashbeck). Akivel epp vagyok azon kezdek agyalni, mivel akar átverni,a parkban akik szemben ülnek miert felém irányítják a telefont, mintha épp felvennének, es jonnek ezek a szorongások vissza.


Azaz évek ota nem állt helyre az idegrendszerem.

Amig tiszta vagyok, ezek nem jönnek elő.

2022. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

*És amig nem vagyok olyan társaságban addig nem jönnek vissza ezelk a fóbiák.


Drogosan láttam meg olyan dolgokat amiket tisztán nem vettem volna észre. Kiakadtam a világon hogy valoban milyen. Tele van b.zikkal, mindenki hazudik össze vissza, eg, fertő az egész.


Teljesen ignoráltam ezt a világot és más(normális józan stb)emberek közt vagyok

2022. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy tinikori barátnőm, aki 13 évesen rossz útra tért, dorogozni is kezdett. 16 évesen leszokott, akkoriban bejött hozzánk a suliba, de annyira fura volt, totál lelassulva beszélt, meg mintha alig jutott volna el az egyáig bármi, amit mondtak neki. Ijesztő volt, mert előtte egy jó fej, humoros és okos csaj volt. Később már nem tudom, mi lett vele, de gondolom, csak nem maradt ilyen.
2022. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
drogozni, nem dorogozni :)
2022. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a fűtől nem láttam még ilyet. Inkább a fű+alkohol+egyéb kombóktól vagy pszichiátriai betegség+az erre szedett gyógyszerek+egyéb tudatmódosító kombótól.


Van egy nagyon jó barátom, imádtam azt az embert, együtt kezdtünk még a volt munkahelyemen. 5 év alatt teljesen lerombolta magát agyilag. Főleg azért, mert minden tömény szutykot összeiszik, mellé füvezik, minden szar olcsó dohányt szív... Szóval nála is általában kombóban van ez.


Tanultam valamennyi neurológiát, neuropszichiátriát, azok alapján azt mondanám, hogy inkább az alkohol és a gyógyszer+alkohol vált ki ilyen károsodást. A fűből nagyon sok kell és sokkal drágább, emiatt nehezen hozzáférhető. Meg nyilván aki szintetikus szarokat használ, az is hamar gallyra megy

2022. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A testvérem 15 éve szív

Nem hülye, nem lassú, nincsenek és nem is voltak balhéi soha

Már van 1 kislánya

És napiszinten szív

Szóval nekem nincs ilyen tapasztalatom...

2022. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is napi szinten szívok, mellette dolgozok, rendben tartom az életemet, a dolgaimat magam körül. Nincsenek balhéim, inni nem iszok soha, egészségesen étkezek, sportolok. Viszont fű nélkül csak az ágyban fetrengenék depressziósan. Inkább a fű mint a gyógyszerek, de természetesen az lenne a legjobb ha semmi nem kellene ahhoz hogy legyen életkedvem. Rajta vagyok, de addig is a fű segít.
2022. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!