Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg mindenben hazudik?

Tényleg mindenben hazudik?

Figyelt kérdés
Ha te elvileg tele vagy pénzel... Új adui (2021-es),sportmotor, ki vagy gyursa stb... Téged mindenki ismer, mindenki ismer téged magyarán a falu bikaja vagy (nem falusi csak jött :)) akkor mi a jó istenért laksz anyadeknal? Értem én nagy ház, felső szint a tiéd (egy ideje) de akkor is nekem itt valami sántít... Ha én vagyok a f@sza gyerek... Értem, hogy kényelmes de itt valami csalóka nekem... Elvileg év elején mentek szét (tavaly 2021ben)
2022. jan. 17. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

hogy mi van? Értelmetlen az egész!

Nekem is lapul pénz a fiókban, mégsem érzem úgy, h el kellene költözni. Pesti vagy? Azok gondolkoznak ilyen vontatottan. Tudod régen 3 generáció együtt élt, az, hogy te a függetlenséget ahhoz kötöd, hogy el kell költözni, az teljesen a saját elkéépzelésed, amíg nincs családja, v szingli minek menne el otthonról valaki? azért, hogy fizessen egy tök idegennek havi 100+ ezret albérletre?

2022. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Mit tudunk itt mi segíteni pontosan?
2022. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

"Ha te elvileg tele vagy pénzel..."

Ki pénzel?


"Új adui"

Az mi?


"ki vagy gyursa"

Az mi?


"Téged mindenki ismer, mindenki ismer téged"

Hát ez ilyen ha téged mindenki ismer akkor mindenki ismer téged.


"magyarán a falu bikaja vagy"

Most attól, hogy ismernek mitől vagy bika? Lehetsz a falu bolondja is.


" Elvileg év elején mentek szét"

Kik? Hova szét, szanaszét?

2022. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én értem a nyelvet, amit beszél.


Az a lényeg, hogy egy csávóval ismerkedik, aki olyanokat mond neki, hogy új Audija van, kockás hasa és nagyon gazdag. Sztárolja magát a kérdezőnek. Viszont kiderült, hogy a szüleinél lakik srác. Amikor szembesítette, azt mondta neki, hogy azért, mert nemrég költözött külön a régi párjától. Nem azért, mert csóró és hazudott neki.


De hogy ehhez mi mit tudnánk hozzátenni?

2022. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek valami nagyon nincs rendben az emeleten......


(különben ha jól értelmezem, akkor egyetlen szó a magyarázat: IRIGYSÉG.)

2022. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!