Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult ez veletek már?

Előfordult ez veletek már?

Figyelt kérdés

Írok, egyik sztori a fejembe van 10 éve. A karaktereimre napi szinten gondolok, már-már hiányozni tudnak. Szeretnék velük találkozni, többet gondolkodni rajtuk.

Fáj, hogy nem léteznek, hogy nem ismerem őket.

Már - már élő embereknek gondolom őket, akiket soha nem láthatok.


Mit tegyek? Remélem valamelyest érthető volt. Van veletek ilyen?



2022. jan. 17. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is írogatok, nekem is a szívemhez tudnak nőni a kitalált figuráim. Sokszor sajnálom, ha befejezek egy történetet, és ott kell hagynom őket.
2022. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az otthagyás se megy :((.
2022. jan. 17. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A normál emberi kapcsolataid hogy állnak?
2022. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, de nem beszélünk sokat.
2022. jan. 17. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint ilyen képzelet beli barátok? vagy valami hasonló? Nekem ilyenek nem voltak soha...ilyen érzést amit írtál akkor szoktam érezni, ha istenre gondolok, hogy azért remélem létezik vagy valami ilyesmi.
2022. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam egy cikket a kitalált karakterekről, de aztán a fene se tudja mennyi igaz ebből.

Ott azt írták, hogy az emberi agy, nem mindig tudja megkülönböztető egy valódi és egy kitalált karakter közti különbséget. A karaktereket úgy érzékeli mint távoli, de elő embereket. Elvileg ez az oka, hogy megsiratjuk a filmek, sorozatok, könyvek szereplőit ha esteleg meghalnak. Az agy ugyan azt a gyászt érzékeli, mintha egy élő személy lenne.

Lehet hogy nálad is hasonló oka van. Az agyad valós személynek érzékeli a karaktereidet, meg akkor is ha tudod hogy csak kitaláltak.

2022. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!