Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Diákmunka szerződésnél nincs...

Diákmunka szerződésnél nincs benne a szerződésbeb egy fontos rész?

Figyelt kérdés
Nincs benne, hogy kikhez vettek fel, mennyi az órabér, és mennyit dolgozok. Így olyan mintha fel se vettek volna, mondhatják, hogy 1500Ft os az órabér ha csak 1200-őt fognak végül utalni mert egy szó nem volt róla a szerződésben.
2022. jan. 19. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A diákszövetkezet alkalmaz. Nekik dolgozol.
2022. jan. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én annao a meló-diáknál voltam. Ott a diákszövetkezettel volt a szerződésed, és amikor kiküldtek munkákra, arról mind született egy eseti megállapodás, ahol le voltak írva ezek az információk. Pl volt külön esetim, amikor a Tescoba voltam, vagy a közeli gyárba, de volt egyszer-kétszer, amikor hostesskedtem, arra is volt külön papír, amiről nem nagyon adnak másolatot, de az aktádban meg tudod nézni a többi papíroddal együtt.
2022. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!