Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kívántátok már azt, hogy a...

Kívántátok már azt, hogy a szüleitek bár soha ne találkoztak volna?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor
2022. jan. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Rengetegszer. Nem azért, mert nem akarok élni, hanem katasztrofális volt a házasságuk és miatta a gyerekkorom is. Folyamatosan féltettem anyám és hol rettegtem apámtól, hol harcoltam vele. Mondtam is anyámnak az egyik látogatás alkalmával (már külön élek), hogy inkább szeretett volna bele egy nőbe és csak azért került volna kapcsolatba apámmal, hogy megcsináljon. Technikailag így sem adott sokkal többet a nevelésemhez, csak még le is rombolt lelkileg.
2022. jan. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden. egyes. nap.
2022. jan. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Így konkrétan nem, mert szerintem tökmindegy ki kivel találkozik, 1* "én" úgyis megszülettem volna, csak más közegben, ami lehet, hogy vagy jobb, vagy rosszabb.

Hogyan születünk épp oda, ahova? A lélek lehet, hogy máshova is születhet máshova? Érdekes kérdések ezek.

2022. jan. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Szépen meg van fogalmazva a lényeg..
2022. jan. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. A szüleim nagyon jól megvannak egymással, két kis mizantróp öreg. Most együtt mizatrópkodnak, tök vicces. :)
2022. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor.

Egyrészt mert apám mindig sz*rt a fejemre,kettő nem akartam volna megszületni.

2022. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!