Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a célod az életben?

Mi a célod az életben?

Figyelt kérdés
Nekem minden célom az életben egy munka amit szeretek csinálni, és annyi pénzt kereshetek vele hogy megvalósíthassam azt az álmomat, hogy rengeteget utazhassak majd a családommal, a 4 gyerekemmel (még nincs párom, se gyerekem) egy ház amit az ízlésem szerint rendezhetek be, egy kocsi és ennyi. Nem szeretnék hű de gazdag lenni, nem vágyok luxusra, csak boldog és elégedett szeretnék lenni az életemmel, számomra nem a pénz jelenti a boldogságot. Te mit szeretnél megvalósítani az életben? Gazdagságra vágysz, vagy inkább egyszerű életre, mint én?

2022. jan. 22. 03:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Nekem elsődleges célom, hogy értéket teremthessek: kutathassak és taníthassak. Szeretnék doktori fokozatot szerezni és olyan munkahelyet találni, ahol lehetőségem nyílik k+f projektekbe is bekapcsolódni. Legfontosabb számomra, hogy tanulhassak, alkothassak, olyan dolgokkal foglalkozzak, amik során nem érzem, hogy sorvad el az agyam. Nem vágyok gazdagságra, gyereket nem akarok, párom van, otthonom lett a szerencsének köszönhetően, így pénzzel már nem igazán lehet meghatni. Ne haljak éhen, a többit megoldom.
2022. jan. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Jó lenne már megdögleni végre.
2022. jan. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%
4 gyerek mégis minek?
2022. jan. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mert szép nagy családot szeretnék 🥺
2022. jan. 22. 04:56
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Hogy minél több kóbor macskát meg tudjak simogatni.
2022. jan. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
04:16 ez nagyon szomorú hogy így érzel és igazán sajnálom. Én meg tudlak érteni, mert éreztem én is így, voltam elveszve az életben. Nekem is ezek csak olyan álmok amiket sosem fogok tudni megvalósítani, igazából semmi értelme belevágni a szánalmas életbe, nem is tudom mit gondolok mikor ilyenek jutnak eszembe de komolyan.
2022. jan. 22. 05:37
 7/24 A kérdező kommentje:
És igazad van 04:45 minek szenvedjen +4 ember ettől a f0s élettől? Elég hogy anyámék a világra hoztak kettőt de normális életet nem még tudtak biztosítani nekik.
2022. jan. 22. 05:39
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Semmi. Ugyanaz mint a kettes. Nem akarok dolgozni, házasodni, gyereket szülni. De valahogy enélkül meg tényleg unalmas és semmilyen az élet. De csak azért mert unalmas, még nem vállalnám be ezeket SOHA semmi pénzért, mert sz.pás az egész. Materialista se vagyok, nem okoznak örömöt az új ruhák, cipők, wellness utazások, nem vonz a luxusélet se. Enni se nagyon szeretek, csak muszáj, mert életben kell maradnom még egy darabig. Egyedül az állatokat meg a természetet szeretem, de azt test nélküli szellemként is ugyanúgy tudnám élvezni, és nem kéne a lakbér miatt aggódni legalább. 🙄
2022. jan. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
Hogy annyi csajt dugjak meg amennyit csak tudok.
2022. jan. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Jelenlegi helyzetben? Próbálok nem idő előtt véget vetni neki, de elég labilis a dolog, hol közelebb, hol távolabb vagyok hozzá.


Amúgy meg a szokásos: Boldog élet, kéne egy pár, egészség, meg hogy ott dolgozhassak ahol gyerekkorom óta szeretnék. De a háromból egyik sem sikerül és kezdek nagyon belefáradni lelkileg.

2022. jan. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!