Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az amerikaiak mennyire “lenéző...

Az amerikaiak mennyire “lenézőek” úgy általában?

Figyelt kérdés
Bevándorlókkal. Tudom, hogy egy nagy olvasztótégely az egész ország, de mégis.

2022. jan. 22. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kerdezo! Az AMERIKAIAk nem lenezok! Altalalaban segitokesz, kedves emberek. Oriasi a kulonbseg a keleti, nyugati part lakoi kozott. Ha egy kis telepulesen vagy ugy erzed, hogy visszamentel az idoben. Tehat: nem bedzelhetunk amerikaiakrol egy kalap alatt. Manhattan vagy Los Angrles vagy Tampa teljesen mas. Minden fugg a terulettol, szarmazastol/ mindenki jott valahonnan, ha nem O akkor a dedszulei/ munkatol, stb. Ha ott akarsz dolgozni, jo nehany dolgot tanulmanyoznod kell! Kerdezz, segitek. Szivbol kedvelem oket. Ismetlem nem lenezoek. Tabuk vannak: fizetes! Azt kerdezheted hogy mit dolgozik, de hogy mennyi a jovedelme, azt nem . Rasszizmus! Olyan szemely is lehet 1.nemzet vagy afro amerikai szarmazasu akin mar egyaltalan nem latszik, de buszke ra. Szoval hatalmas , fantasztikus orszag! Ha tanulni szeretnel ott eleted egyik meghatarozo elmenye lesz. Pozitiv! Ha dolgozni akkor gyurjal, s felejts el rengeteg mindent, ami itthon megszokott. A munka szent! Abbol tartjak el magukat es a csaladot. Allam es allam kozott is hatalmas kulonbsegek vannak. Remelem tudtam segiteni! Udv!
2022. jan. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

20 éve töltöttem kétszer három hónapot USA-ban. Nagyon kellemesen csalódtam. Nagyon segítőkész, már-már naivan barátságos emberek.

Story 1: Eltévedtem, akkoriban még nem volt okostelefon és gps. Egy ismeretlen városban kimentem helyijáratú busszal a város szélére, kerestem egy boltot. Megkérdeztem egy idegent, hogy honnan indul a busz az ellenkező irányba, mert már kevés volt az időm, vissza kellett volna érnem. Nem tudta, de miután megtudta, hogy nem vagyok odavalósi, bevitt a legközelebbi épületbe(irodaház) megkérte a portást, hogy hívja fel a busz központot, hogy a belvárosba mikor indul a közelből busz.

Story 2. Poenixben szintén helyijáratú busszal szintén egy boltba tartottam. Beszélgetésbe elegyedett velem egy srác, -mivel térkép volt nálam, látszott, hogy nem vagyok helyi- Addig beszélgettük, hogy elvétettem a buszmegállót, fent maradtam a buszon. Mondta, hogy semmi baj, épp az autószerelőhöz megy a kocsijáért, szívesen visszavisz. Így is lett. Elvitt a boltig, majd miután megköszöntem, felajánlotta, hogy visszavisz a szállodához, mert "örül, hogy egy magyarral beszélgethet, még sosem találkozott ilyennel." Visszavitt a belvárosba, meghívott egy pizzára, és megköszönte, hogy milyen kellemes társasága voltam.

2022. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dzsoki ***** válasza:
Nem értem a kérdést! Ki és mit nézne le,ahol mindenki bevándorló. Nincs olyan,hogy echte amerikai! A szemléletben,talán! A Stanley Kupa fontosabb nekik,mint az Olimpia. Ezért nem tiltakoznak,hogy az európai 27 ország 27 sportolót küldhet,ők pedig az 50 országból csak egyet.
2022. márc. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!