Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi van még visza az ilyen...

Mennyi van még visza az ilyen mentális problémákkal küzdő időseknek?

Figyelt kérdés
Hangosan beszél, mintha ott lenne valaki. Szitkozódni állandóan. Ha jól tudom 82 éves. Elég furcsa dolgai vannak, egyébként nem toloszekes se menni futni tud szinte . A normális válaszokat előre köszönöm!
2022. jan. 22. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Simán lehet, hogy több, mint neked.
2022. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizikailag jó állapotban van, egész sok is...Párom nagymamája 84 éves, szellemileg eléggé padlón van, lányait ismeri csak meg akik napi kontaktba vannak vele. Családlátogatásnál a felnőtt unokáit be kell mutatni sorba,csak úgy ugrik be neki, és rengeteg bolondságot hord össze folyamatosan :D Viszont soha nem szitkozódik,aranyos. Fizikailag nagyon egészséges, Covidot is kihordta tavaly oltatlanul.
2022. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos elég sok lehet. Apám 86 évesen iszik (gyógyszerre is), jobbak voltak a laborleletei mint nekem. Pedig nem iszok, nem cigizek. Kicsit demens már, nagyon gonosz tud lenni, rengeteg a baj vele, de még a covidnak se kellett hátha elvitte volna. Én is csak várok...
2022. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem csak az a kettő nem fér ősze. Nagyon gonosz egyébként, irigy, agresziv is tud lenni... De viszont a fizikai állapota nagyon jó. Nem értem ezt a kettőt. Akár kivel beszéltem, le voltak már ebben a korban robban a viszont agyilag voltak a toppon. Pont fordítva.
2022. jan. 22. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!