Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetoválni szeretnék, ehhez...

Tetoválni szeretnék, ehhez kell valami szakképesítés?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell hozza. Csak tehetseg. Valszeg a munkaid alapjan fognak megitelni es nem kerdeznek ra a vendegek, de azert nemart kijarni egy tanfolyamot.
2022. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem, de egy mentor nem árt, ha szeretnél tanulni is.
2022. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én elmennék, már csak azért is hogy lásd mennyire van hozzá valójában tehetséged.
2022. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet olyan nehéz szerintem :D megvan a minta aztán csak végig kell rajzolni a vonalakat, főképp aki ügyes annak még könnyebben megy gondolom.
2022. jan. 22. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el hogy nehéz. Bőr meg papír teljesen más. Figyelni kell a tű mélységére is. Amazonon egész jó szetteket lehet kapni (otthoni gyakorláshoz!én emberre azért egy komolyabb géppel tetoválnék) műbőrrel mindennel. Azzal otthon tudsz gyakorolni, aztán ha már ügyes vagy, akkor keress egy szalont, hátha tanulhatsz ott.
2022. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Huh ha igy gondolod akkor mar most engedd el a dolgot 😅
2022. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!