Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem...

Mit tegyek ha úgy érzem megállt az életem?

Figyelt kérdés
2 éve úgy éreztem, hogy végre elindultam a "fenőt" élet útján. Diploma után lett egy olyan munkám ami jól fizet, nyugis és úgy érzem szakmailag is tudok fejlődni. Viszont mostanában úgy érzem, hogy az életem mintha megállt volna egy helyben. Saját lakásra/házra gyűjtök, a fix napi rutinom teljesen kitölti a hétköznapjaimat. Hétvégente elvagyok egyedül vagy ha ritkán úgy alakul tudok találkozni a barátaimmal. Gyűlnek a kiolvasott könyvek a polcomon, 1-2 videójáték is feltűnik mellettük. lassan de hízik a számlámon az összeg. Minden olyan mintha a rutin lenne és ez elkezdett zavarni.
2022. jan. 26. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi hiányzik?

Programok, élmények, tanulás, hobbi, párkapcsolat, gyerek?

Bármelyik lehet cél.

Ez a te döntésed.

2022. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem állt meg az életed. Az átlag emberek életét éled még vagy negyven évig.Szokjál hozzá vagy változtass.
2022. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
jó dolgodban hülyülsz meg.
2022. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

Nő vagy ? Fel a fejjel


Férfi vagy ? Lőtéri kutyát nem érdekli a picsogásod!

2022. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
neked ez probléma? én 2 éve nem talélok normélis munkét már csak 800 ezer tartalékom van. lakésom sose lesz szerintem. Barátnő esélytelen. A diplomém már piacképtelen kb. NA ez probléma
2022. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Mintha engem írtál volna le... 25/F


Ez lenne az élet halálig?

2022. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!