Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a politikusoknak nem kötelező a Covid oltás?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 10:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez is elárulja mennyire szükséges az oltás.Ha annyira fasza lenne, ők vették volna fel először.
2022. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem vicc.

Függetlenül attól, hogy ki mit gondol az oltásról, támogatja vagy ellenzi, az szerintem igazán elvárható lenne, hogy a legnagyobb propagálói (politikusok) példát mutassanak, és kötelezően beoltassák magukat.

2022. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Az melyik törvényben vagy rendeletben szerepel, hogy ők kivételek? A maszkhasználatban nem jeleskednek, azt látjuk. De nem tudok olyanról, hogy a szabályok kivételt tennének. És van arról valami érdemi forrás, hogy nem veszik fel?

Abban biztos vagyok, hogy ha Orbán nem pörköltes ingben fotózkodna házasulandókkal, hanem az oltás felvételét mutogatnák, az lenne a baj. Nyunyókánál is ezt tapasztaltam.

Nagyon nem vagyok fideszes és obánhívő, a nevek szabadon cserélhetők.

2022. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

#3

Nem egészen értem. Jelenleg nem általánosan kötelező az oltás, arra van külön szabály, hogy kiknek kötelező.Semmiféle szabály nincs arról, hogy ők kivételek lennének, egyszerűen csak nincs szabály, ami kötelezné őket.

2022. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

A mentelmi joggal van összefüggésben. Ők szabadon járhatnak, kelhetnek repülővel, hajóval, tengeralattjáróval, bármivel.

Nem szondáztathatják őket, ha megállítják közúton, és még sorolhatnám. A képviselő nem vonható felelősségre a bíróság vagy más hatóság előtt, szavazata, véleménynyilvánítása miatt, és emiatt büntetőeljárás sem indulhat ellene.


Majd pont megszavazza saját magának a kötelező oltást! Ők nem közénk valók, hanem feljebbvalók!

2022. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

Azt gondolom, hogy a szokásos kisstílű arcon köpése az embereknek. Minden tele van plakátolva, hogy vedd fel a 28. oltást. A munkáltatókra is áttolták a felelősséget, hogy kötelezze a munkavállalóit az oltásra, mert a kormány még ehhez is töketlen volt. Főleg, hogy ha jól emlékszem pár esettől eltekintve mind be vannak oltva hivatalosan. De nem, ők még véletlenül sem próbálnák egyszer azt tenni, ami szinkronban van azzal, amit beszélnek.


Egyébként oltott vagyok és nem is érdekelnek a szerencsétlen politikusok, de már elég unalmas ez a balkáni cigány tempó.

2022. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%
Senkinek nem kötelező. Amúgy ők mind oltottak, volt erről kérdés az egyik kormányinfón.
2022. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
Kötelező nem kötelező. Biztos nem azt a szart kapja amit az atlag ember, lehet, hogy csak sóoldatot vagy C vitamint. Placebót.
2022. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%

#3

Tessék:

[link]


November 17-ei cikk

2022. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Ui.

[link]


Ez meg egy Dec. 7-ei cikk.

2022. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!