Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki tudnátok tölteni ezt a...

Ki tudnátok tölteni ezt a jelentkezési lapot?

Figyelt kérdés

Az Amigos csapatához lehet jelentkezni önkéntesnek, akik alapvetően beteg és hátrányos helyzetű gyerekeknek segítenek. Nekem ez nagyon szimpatikus és én is szívesen csatlakoznék, de megmondom őszintén, hogy elbizonytalanodtam mikor megláttam ezt a jelentkezési lapot. Így első látásra fogalmam sincs, hogy hogyan tölteném ki (pl. a vers… nem tudom milyen verset kellene írnom) és kicsit túlzásnak is érzem.

Ti mit gondoltok erről? Úgy érzitek ki tudnátok tölteni megfelelően, jól?


[link]


2022. jan. 26. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Le van írva az elején, hogy mi az értelme ennek a furcsa jelentkezési lapnak.

"Úgy érzitek ki tudnátok tölteni megfelelően, jól?" Le van írva, hogy nincs jó vagy rossz válasz.


"Ti mit gondoltok erről?" Azt, hogy vannak jó, érdekes kérdések, feladatok is benne, de túlzások is. Miért kéne tudnom pl. saját verset írni ahhoz, hogy felvidítsak egy gyereket??

2022. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szimplán valaki túltolta a kokaint és egy bugyuta kérdéssort állított össze, aminek talán az eredeti, valódi célja az lett volna, hogy olyan személyiségű embereket találjanak, akik értenek a gyerekek nyelvén
2022. jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Kitölteni ki tudnám de tutira nem vennének fel :D nem értek a gyerekek nyelvén és ez biztosan átjönne.
2022. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!