Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit álmodtatok?

Mit álmodtatok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most fogok, majd holnap megmondom. Jóéjt
2022. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmondom
2022. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

elég sokat, nekem egy éjszaka több álmom van, van amikre elég élesen emlékszem akár napokig, de egy részük hülyeség


meg szoktam a halott apámmal álmodni akiről álmomban is tudom, hogy halott

2022. jan. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát azt elfelejtem ébredéskor.
2022. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valami eszméletlen f@szságot. Az volt a lényeg hogy örökbefogadtam vagy 6 gyereket, komolyan, tiszta Angelina Jolie, mert hogy mindenféle rasszból voltak. Aztán mentünk velük valahova, arra már nem emlékszem, csak hogy a legkisebb, az még pici baba volt és őt nem örökbbefogadtuk hanem ő a férjem gyereke volt, amit egy másik nőnek csinált, csak mi neveltük... Arra emlékszem hogy cuki baba volt, olyan mint amilyet majd ténylegesen szeretnék, kis golyófejű. Hát, kb ennyire emlékszem. Ne kérdezzétek, halvány gőzöm nincs, hogy jött ez össze. Örökbefogadni ugyanis nem tervezek nemhogy hatot, de egyet se és a legjobb tudomásom szerint a férjem sem csinált fel másik nőt. :D
2022. jan. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmit, úgy aludtam, mint akit fejbe vertek. :)
2022. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Két lánnyal szexeltem otthon a zuhanyzónkban, akik hasonlítottak a kolléganőimre. Érdekes, mert már vagy 1 éve nem álmodtam ilyet, mondanom sem kell, bearanyozta a reggelemet. :D
2022. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23.32-kor? Még semmit!
2022. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az új világról! A megtisztított, paradicsommá alakított földön újra átölelhetem anyukámat, apukámat!
2022. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég nagy kuszaságot. Gimis voltam, valamilyen uszodában ténferegtem, de vegyesen az általános és gimis osztálytársaimmal. Az öltözők és a medencetér közt sétálgattunk, bármit is jelentsen ez o.O
2022. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!