Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges áttrans...

Szerintetek lehetséges áttranszformálni a személyiséget?

Figyelt kérdés
Elegem van abból amilyen vagyok. Depressziós, motiválatlan, béna, gyáva, lusta hülye vagyok. Be beszélhetek magamnak egy teljesen másik személyiséget, hogy az életben is másmilyen lehessek?

2022. jan. 27. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze, de akkor felszínes kapcsolataid, sorozatos csalódások várnak rád és folyamatos feszültségben fogsz élni. Kivéve ha pszichopata vagy, mert akkor gond nélkül menni fog.


Még valami: amiket felsorolsz, "depressziós", "motiválatlan", ezek nem a személyiségedet írják le, ez csak egy állapot, amit valami kivált. A depressziót kezelni kell, ha az sikerülne, és meg tudnál fogalmazni bizonyos célokat, akkor közelebb kerülnél a megoldáshoz és a válaszokhoz is. De ennél többet mi itt nem tudunk segíteni, ehhez egy jó pszichológusra van szükséged.

2022. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
felszínes kapcsolataid lesznek*
2022. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

✅ A belsőd vagy a személyiséged megváltoztatására, az egyik legjobb módszer, ha a környezet megváltoztatásával kezded !

✅ Aztán az elhatározódást, a cselekvés követi. És igen ott szokott legtöbbször fenn akadni a projekt.

❌ Hülye : tehát okosodnod kéne (olvasás/tanulás) legjobb módszerek rá. Csak hogy neki kéne állni.

❌ Béna : a tested ügyességét lehet növelni, ha folyamatosan ügyességi dolgokat tanulsz.(pl. Gördeszkázás, ha meg vagy akkor zsonglőrködés, ha ezután is megvagy dekázgatás, korcsolyázás, kosárpattintós mutatványok)

❌ Lustaság : konkrétan ez az egyik fő probléma ami a (többi) változtatás útjában áll.

❌ Motiválatlanság : [...] Sztem az eddigi leírásokból kitalálható

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

2022. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

✅ Én azt mondom, hogy kezdj kicsiben - szoktasd meg magad / az "én"-ed a személyed a cselekvésre.

pl: 5...10 fekvő minden fürdés előtt.

pl: 5...10 fekvő minden szarás után ! Nem előtt !

pl: 5...10 fekvő minden fogmosás közben! (remélem azért fogat mosol)

✅ A lényeg, hogy mindig tűz ki magadnak kisebb feladatokat - és a feladat elvégzésére koncentrálj.

✅ 10:45-kor felsöprök ( nem azonnal! Hanem mindig az általad előírt idő pontokban)

✅ Óránként iszok vizet ! ( egy Víz ivó applikáció segítségével )

✅ A lényeg, hogy szoktasd magad ahhoz, hogy kitűzöl egy célt, és megvalósítod.

✅ Az óránkénti víz ivás - amúgy is elengedhetetlen !

✅ Pontban 6:45-kor kelek - és nincs szundi !

✅ 17:30-kor megyek fürdeni, NEM pedig akkor mikor vége a NETFLIXES sorozatnak.

2022. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Biblia megismerése, megértése segíteni fog neked ebben. Miért? Mert ez a könyv élő és ható!
2022. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze Biblia.
2022. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
❤️ Igen, tudok benne segíteni, csak írj rám !
2022. febr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült ! De nem egyről a kettőre megy !

Leginkább akkor fog sikerülni, ha valaki segít benne !

2022. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze legyél szektas... Jehovista retkek.
2022. febr. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nah, sikerült ?
2022. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!