Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mibe tud kapaszkodni az...

Mibe tud kapaszkodni az életben aki úgy érzi nincs semmi sikerélménye, elért eredménye az elmúlt évtizedekből?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencsés, akkor vannak, akik így is szeretik. Ha nem, akkor nem tudom. Nekem sincs semmi sikerem az életben, egy lúzer vagyok, de legalább a családom szeret. Ez minden.
2022. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a múlt a lényeg. Az életed ma éled. A jövődet magad alakítod.

-Nézd meg mik voltak a céljaid. A bukott céljaid éleszd fel. És tűzz ki új célokat!

-Ha befele vagy fordulva, menj el sétálni minden nap egy órát különböző útvonalakon. Fordulj kifelé.Nézelődj!

-Hívd fel vagy találkozz és beszélgess azokkal a barátaiddal, ismerőseiddel akiket elhanyagoltál!

Étkezz rendesen, aludj eleget, törődj magaddal!

Kezdj el élni! :)

2022. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a baj semmi életcélom nem volt igazából, így igazi perspektíva sem amit komolyan el szerettem volna érni csak sodródtam az éltemben. Akkoriban internet sem volt, hogy kicsit kinyitott volna a világ felé legalább onnan inspirált volna meg esetleg valami. De annyi idő telt el az életemből, úgy érzem teljesen hasztalanul, eredmény nélkül. Célok nélkül nem lehet élni, csak létezni .. és Boldognak lenni lehetetlen.


Vissza gondolva volt egy szerelmi csalódás ami komoly trauma volt, biztosan nem tudtam teljesen feldolgozni. Talán előtte voltam még viszonylag boldog, optimista személyiség, de ez kb. 20 éve már odaveszett. Az óta sem éreztem magam "általános boldogság érzetben" soha csak egy - egy rövid pillanatig elvétve az életemben. (Családi körülményeket meg hagyjuk. :/ ) A legnagyobb baj, hogy az odaveszett időmet elveszett boldogságot, élményeket nem kaphatom meg soha .. :( Bárhova eljutni boldogság felé napról-napra kilátástalanabb ... Pedig próbálkozok, de sikeres eredmény olyan kevés amiből előre nem tudok lépni. A legrosszabb még az időt megállítani sem tudom.

2022. jan. 27. 18:46
 4/10 A kérdező kommentje:
.. Optimizmus, lelkesedés->kitartás nélkül csinálni valamit elérni komoly célt lehetetlen.
2022. jan. 27. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A jövőbe!

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2022. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a háziállataim miatt éltem, beléjük kapaszkodtam. Ők éltettek. Most elvesztettem őket is nagyon rövid idő leforgása alatt egymás után. Nincs semmi se. Semmi nem maradt. Semmi.
2022. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon régen volt nekünk házi állat otthon, pedig vissza gondolva sok minden volt időnként haszonállat is hosszabb rövidebb ideig, de ez már nagyon régen volt. Mégiscsak társas élőlények érthető adnak egy kis célt az életben.
2022. jan. 27. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Semmit ,nem ebben mérem az ember értékét, a sajátomét sem.
2022. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Talán a napi feladatokba, rutinfeladatokba. Másba nem.
2022. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az államba. Bevállal néhány porontyot bagóért - és már készen is vannak az "eredmények"!
2022. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!