Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezelnetek ezt a kínos...

Hogy kezelnetek ezt a kínos helyzetet?

Figyelt kérdés
Szoval par eve netes tarskereson megismerkedtunk es tokeletesnek tunt. Aztan kiderult, hogy ropteben a legyet is es emiatt baratzonaba tettem. Kesobb eloben is talalkoztunk es eros szorongasoldo gyogyszerek miatt lefekudtunk amit azonnal megbantam mert tudtam hogy egy kujon es hogy az egesz sehova sem vezet. Maig ugy erzem h visszaelt a helyzettel, mert tudta hogy eros gyogyszereket szedek psziches betegsegek miatt. Kesobb kijottem hozza kulfoldre es eloben latni amit muvel teljesen dobbenetes. Egyszerre 15 (!) not hulyit a vilag minden tajarol. Nekem ez megalazo hogy uristen en is egy voltam ezek kozul, hiaba vagyok most baratilag a lakotarsa. Raadasul marciusban idehoz egy csajt es kesobb utana meg egy masikat. En ezt nem akarom vegignezni meg hallgatni ahogy szexelnek, de kulfold reven elkoltozni nem tudok. Ti mit tennetek? Van egy kis mellekepulet ahol se melegviz se futes de ott legalabb el tudnam magam szigetelni ettol az egesz undormanytol. Napi egyszer meg atjarnek zuhanyozni. Szerintetek? Megalazo az egesz nekem.
2022. jan. 27. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Költözz el még a közeléből is!

Hozd rendbe magad mentálisan hogy ne ez legyen a szinted, mert akkor továbbra is ilyeneket fogsz bevonzani az életedbe.

Fokozatosan Szokj le az erős tudat módosítószerekről. Ezek szedése zombi állapotba vezet. Ezek mérgek alapvetően. Tönkre tesznek.

Nincs olyan hogy mentális betegség. Csak a te jó vagy rossz mentális állapotod van.

Térj vissza a normális emberi létre.

2022. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítsunk: sorozatosan aláztad meg magad, ezzel nem vagy hajlandó szembenézni.


Attól hogy külföld, ugyanúgy eltudsz költözni vagy visszajönni Mo-ra, esetleg más országba menni. Vagy a melléképületbe ahogy írod, vagy a híd alá.

2022. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hozzatennem, hogy semmilyen szexualis viszony nincs koztunk. Csak ami 2 eve ugye tortent, az volt.
2022. jan. 27. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Kamu:D
2022. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!