Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem normális ez?

Csak szerintem nem normális ez?

Figyelt kérdés
A 17 éves fiam érdeklődik a falusi élet iránt, ezért gyakran jár a testvéremhez, aki falun lakik, állatai is vannak. Ma délután is ott volt és kakast vágtak, amivel még nem lenne semmi baj, DE haza hozta a fejét a kakasnak. Azt mondja lepucolja és ki rakja dísznek. A férjem szerint ez rendben van, de nekem nagyon morbid és szerintem nem normális. Most összevesztünk, mert mindkettőjük szerint túlreagálom...

2022. febr. 6. 17:27
A kérdező szavazást indított:
Igazam van
Túlreagálom
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Morbid, de amíg nem kiskutya fejet hoz haza addig ne aggódj.
2022. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ha megeszed a húst, akkor legyél tudatában annak a származásáról is.


Ha ez egy vegán/vega háztartás lenne, akkor megérteném a kérdést.


Így kicsit hipokrita...

2022. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 after stroke ***** válasza:
86%
Ötvenvalahány éve nagyszüleim falujában előkerült valami régi, elfeledett temető. Versengtünk, hogy mindegyikünk íróasztalán legyen egy koponya. Pedig legtöbbünknek íróasztala sem volt.
2022. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hiba a rendesen kikészített kakasfejjel (dísznek), de a fiadé hamarosan elkezd majd szétrohadni, gondolom. Ilyen értelembe vágom a reakciót :D
2022. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális és undorító.
2022. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Le kell főzni róla a húst/bőrt. Add kölcsön neki a húsleveles fazekadat :)
2022. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Az a része teljesen oké, hogy érdekli a falusi élet és így el szokott menni a testvéredhez, ott pedig részt vesz akár az ilyen eseményekben is, de az szerintem is túl sok, hogy hazavitte a kakas fejét és dísznek ki akarja tenni.
2022. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!