Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy hazánkban...

Kismocsok kérdése:

Miért van az hogy hazánkban (gyengébbek kedvéért Magyarországon) egyre inkább elharapózni látszik a magyar gyűlölet?

Figyelt kérdés

Itt pedig most kivételesen nem arra gondolok hogy a cigányok meg a zsidók és a többi... Hanem egyszerűen azt látom hogy tényleg magyar a magyarnak farkasa, magyar gyűlöli a magyart.


Nincs olyan politikai téma, olyan, a magyarság történetét kutató tanulmány ahol ne bukkannának fel a magyargyűlölők, a nemzet halálát kivánók és hasonlók...


Ki mit gondol, mi ennek az oka? Én személy szerint már kezdem azt hinni hogy még ennyire széthúzó nép nincs. :/


Normális kommenteket szeretnék, uszítók és egyéb, viszkető ujjbegyű fotelhuszárok kíméljék meg ezt a topicot!



#Kettyós népség
2022. febr. 9. 01:42
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Nem olvastam végig az agymenésedet, de leírom én miért utálom a magyart. Mert egy született csicska nép. Elfogadja, hogy balkáni fizetésért gürizzen nyugati árak mellett. A rabszolga törvény ellen sem nyitotta ki a pofáját elég, most meg megy a hiszti. Sőt, ha valaki tüntetni mer menni a társadalom érdekében, akkor dologtalan drogos huligánnak nevezik.

Sok ember olyan maradi, primitív, bunkó, hogy az nem igaz. És nemcsak falun. Nem is részletezném, csak felhúzom magam.

2022. febr. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Magyarként mondom,hogy a kamu pozitívitás nem hoz gyümölcsöt.

Az a baj,hogy nem annyira nagy a normális emberek sűrűsége,mint ahogy a statisztikában feltüntetik.

Ez egy olyan propaganda,amit nem az állam terjeszt.

Milyen jó!

2022. febr. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Réhen mi volt? Mindent a magyarok csináltak, minden "világhíres" volt, igaz csak Magyarországon. Nagyon el van ma szállva e nép magától, az ilyen valakiket miért is kellene szeretni?
2022. febr. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Amit tapasztalok, hogy sokan a másik életével foglalkoznak, kritikusan-rosszindulatúan ahelyett, hogy a saját életükkel törődnének. Fáj, ha más előre jut, vagy sikerül valami neki stb.
2022. febr. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik az összetartás érzése, az hogy valami közös cél érdekében együtt tegyünk. Mondjuk nem ilyen kommunistaszombatra gondolok, hanem olyasmire amivel a legtöbb ember tud azonosulni. Hogy nagyon távolit (időben és térben is) említsek, pl a hildraszállás. Emellett az hogy fenn van egy ideje magyar műhold, azt egyáltalán még az sem biztos, hogy hallottátok. De ez csak egy. Minden evben kéne több ilyen más-más témákban
2022. febr. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én azért gyűlölöm a legtöbbet mert rohadt szemetek. Nekem jó nek ugatni ahelyett hogy a saját életüket tennék rendbe. Én örülök hogy Orbán szét sarcolja őket, visszakapják a sok szrt amit adnak /adtak.

Tisztelet a maroknyi kivételnek!

2022. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

#1

Maximálisan egyetértek veled.

2022. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megint betaláltam.
2022. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Humoros, azt kérdezed, miért utálják egymást az emberek, s mindössze öt szó után te magad is lenézően, provokatívan szólsz.


🤷‍♂️

2022. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem is tudtam,hogy van magyar származású ember Magyarországon. Tanácsolhatom a DNS-vizsgálatot az igazság felderítésére. Konzervkáékról például kiderülne,hogy c.-k.
2022. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!