Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit sikerült elérned 24-25...

Mit sikerült elérned 24-25 éves korodra az életben?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 23:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézegetem, inkább nem okozok magamnak csalódást, a magam dolgaival törődök...nem lettem egy rock sztár, most is gyakorizok mint látod, de leszarom :d
2022. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Jó munkahely, férj, lakás (hitellel). Tanulni (főiskola) 26 évesen kezdtem csak.
2022. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Letettem két OKJ-t és egy marketing diplomát, fél évig gyakornokoskodtam az RTL-nél aztán egy kis cégnél voltam vágó és operatőr, 25 évesen elindítottam a sajá vállalkozásomat. Emellett youtubecsatornát indítottunk másodmagammal itt pártízezer feliratkozó jött össze ekkora. Voltam pár országban, 19 évesen utaztam először külföldre,a ztán pedig elég sokat, és mindent magunknak szerveztünk le párommal, úgy hogy előtte semmi tapasztalatunk nem volt. Van jogsim, és simán le is tudok vezetni 6-8 órákat, sokszor extrém időjárási körülmáények és látóviszonyok közt is sikerült ezt megtenni. De ami kb a legfontosabb, vannak olyan barátaim akikkel nem csaka z a közös hogy régen egy gimibe jártunk.
2022. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

- B kategóriás jogosítvány

- C1-es nyelvvizsga angolból

- C1-es nyelvvizsga olaszból

- B2-es nyelvvizsga dánból

- alapdiploma szabad bölcsészet szakon (tudom, hahaha, büfészak)

- három éves munkatapasztalat két különböző szektorban

- nagyjából három millió forint megtakarítás

A szüleimtől 24 évesen költöztem el az Egyesült Királyságba, ahol ekkor két barátnőmmel osztoztam egy lakásom.

27/N

2022. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
munkahely, pár millió félrerakott pénz, haladtam előre tanultam, de mellette lustálkodtam is (sajnos?)
2022. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%
30 cm hosszu a farkam.
2022. febr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

4 nem maga a szakma a büfészak hanem amiatt az hogy a sok tehetségtelen alak végzi el mert önmagában a bölcsészet egy olyan nagy dolog hogy csak rendkívüli emberek tudják művelni ":D szóval nem a szakma az hanem a diplomások 99%-a ":D


én mondjunk még nem vagyok 24 csak 23... elég szar városban élek ahol olyan szintű kutyaság meg elnyomás van...


amit eddig elértem?

jogsi B

szakma

érettségi

jól beszélek angolul (magam tanultam meg otthon + németre jártam de mivel azt nem használom ezért csak az alap megy de ha használnám akkor jól menne valszeg)

tovább is tanultam a szakmámmal nagyobb rangban szóval főnökösködhetek és vezethetek "valamit" csak ilyen fiatalon a kutya sem alkalmaz szóval ja... tudhatom bármilyen jól a a szakmámat akkor sem!

ezért csináltam vállalkozást ami nem rossz...

átlagban olyan nettó 300 körül keresek havonta persze nem egyedül szülők velem vannak segítenek tanáccsal

meg apámmal közösen csináljunk a szakmai részét (úgy nettó 500-600 körül van meg igazából csak hát felesbe megy de igazából sosem nézzünk mert egy háztartásban élünk a családi összetartás nálunk nagyon de nagyon erős! sőt anyámnál van az összes pénz :"D ő osztja be mivel úgy is mindig együtt hozzunk meg a döntéseket... apámmal a munkafolyamatokat anyámmal pedig a jogi és adó dolgokat megyünk intézni mivel anyám meg az emberekhez ért qurva jól)

+ ha valamit akarunk azt mindig elmondjunk (nagyobb értékű dolgokat) nem gazdagnak születtünk sőt nagyon szegének voltak a szüleim amikor én születtem (+ apám egész gyerek korában szinte...)


szóval ja a sikereim nem egyedül értem el... ténylegesen egyedül lenni qurva nehéz mert akár hogy a szülő van ott melletted mindig és ő visz iskolába ő tart el téged amíg felnősz!


ja nem egy dolgot csinálunk hanem 3-4 dolgot


ha ez számít nagyon jól játszok hangszeren (gitár) de tényleg jól... nem nagyképűség de spanyol flamencot játszók 11-12 éves korom óta


barátnő az nuku még ":D

őszintén kaptam több ajánlatod de nem akarok egy éjszakást sem pedig futó kapcsolatot...! olyant akarok amiben tényleg érzek valamit és viszont...

2022. febr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 simad ***** válasza:
7 es csak nehogy muterod le lépjen egy egy idegen palival meg a pénzetekkel. Nem ritka jelenség
2022. febr. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Semmit. Úton volt a diploma, de még nem volt meg.
2022. febr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

2(és fél) diploma, lakás, stabil párkapcsolat, lassan házasság, sportos életmód, sok barát.

És szerintem eszméletlenül király dolgokat tudok már csinálni a meglévő tudásommal és ezt imádom a legjobban az egészben.


Lényegében mindent elértem, amit el akartam érni az életben, legfeljebb egy kicsit nagyobb ház és egy kicsit magasabb szintű beosztás kellene, de felfejlődni már könnyebb, mint azt sem tudni, hogyan közelítsem meg egyáltalán az álmaimat. Tanulni pedig szeretek, az menni fog.


Igazából nem sietek már sehova, nincs semmi, ami sürgős lenne, de nincs meg.

2022. febr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!