Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy csaj ottalvásra invitál...

Ha egy csaj ottalvásra invitált volna egy házibuli után, akkor az akart volna valamit?

Figyelt kérdés

Mondtam fel kell állnom indulom kell mert az utolsó busz 23.30kor elmegy és erre nincs éjszakai járat.


Erre a csaj akkor aludjak itt nyugodtan. Hát nem aludtam ott. Akart volna valamit?


2022. febr. 18. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak illedelmes volt
2022. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Azt se tudjuk mennyire vagytok jóban, utalt-e már arra, hogy tetszel neki, mást is meg szokott-e így meghívni. Ha nekem valamelyik közeli ismerősöm/barátom lenne ilyen helyzetben, én is mondanám neki, hogy aludjon nálam, de nem akarnék semmit.
2022. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Lehet, hogy csak jófej akart lenni.
2022. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk tobb szoba van?
2022. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az apja vezette a 23:30-as buszt és nem akarta hogy beokádj fater járatán. :D
2022. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Attól függ. Ha alszik ott más is, még akár lehet, hogy te leszel a szerencsés, aki vele alszik. Az is lehet, hogy leküld a kanapéra vagy ilyesmi. Egy gondolatot megért esetleg, de ne gondolj bele sokat :D lesz még alkalom, talán legközelebb
2022. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!