Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én utálom ezért az...

Csak én utálom ezért az anotalkot? Komolyan mondom már utálok ott normálisan beszélgetni valakivel

Figyelt kérdés
Beszélgetünk meg minden.. és kilép. Oké lehet hogy unalmas voltam neki, ő nem hozott fel semmi témát, de legalább elköszönt volna!! Mindig felb.sznak mikor írok valamit a kérdésükre ők meg csak úgy kilépnek!!!!!!! Idióták. akkor minek kérdezte meg hogy mi a függőségem? De a legtöbbször ha lányokkal beszélek akkor van így mert ők nem tudnak beszélgetni és azt várják hogy én szórakoztassam őket, ha megunt akkor meg kilép. Csak úgy kilép semmi.. semmi köszönés vagy valami.. ilyenkor meg elkezdek trollkodni és idegesíteni másokat mert muszáj vissza adnom ezt az érzést

2022. febr. 24. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy zsákutca , hogy visszadod amit kapsz.

Hidd el én egész gyerekkoromban bosszúálló voltam mára gyakorlatilag eltűnt az összes barátom.

2022. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért utálod, ha használod és miért használod, ha utálod?

.

"ilyenkor meg elkezdek trollkodni" - és visszadod sérelmed azoknak, akik nem is tehetnek róla.

Nooormális?

2022. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

gondolom nagyon fiatal vagy, vagy csak ennyire unatkozol...


én régebben beszélgettem ott jókat több témában is, volt akivel facebookon vagy más platformon folytattuk

2022. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Anotalkon nem lehet normálisan beszélgetni. Nagyon ritka, ha kifogok 1-2 normális embert.

Anotalkra csak szórakozni mennek fel az emberek, a többség nem keres semmi komolyat - így köszönni se tudnak.

Bár én lány vagyok, én azt utálom, amikor van egy új partner és nem ír. Jó, várok. Semmi. Akkor írok én. SEMMI! Csak ott lebeg a levegőben, majd egyszerűen kilép. Ezt rohadtul nem fogom megérteni xd


De gondolom azért lépnek csak úgy ki, mert nem akarnak semmilyen kifogást keresni, semmit sem reagálni, és itt az ember megteheti, hogy csak úgy offol.

2022. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Egyébként azt se biztos, hogy maguktól lépnek ki. Tegnap nekem is szarakodott az oldal és egyszercsak vagy szétkapcsol vagy nem küldi el az üzeneteket és kénytelen újra tölteni az egészet. Nem hiszem, hogy benned lenne a hiba.


Ha ezen idegeskedel akkor inkább lépj ki te is ne másokat csesztess. :D


De ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj és meglátjuk, hogy mennyire vagy "unalmas".:D Lehet csak rosszakat fogtál ki. :)

2022. febr. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 "Nagyon ritka, ha kifogok 1-2 normális embert."

Erre mondták a rómaiak: "similis simili gaudet!" [hasonló a hasonlónak örül]

Ki akar mély, értelmes dolgokat megbeszélni akarva a diliház ápoltjaival beszélgetni?

2022. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Ehelyett a felesleges időtöltés helyett inkább olvassál könyveket. Fábián Janka: Emma szerelme le sem fogod tudni tenni.
2022. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az anotalk már rá évek óta ilyen, rájöhettél volna.
2022. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!