Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan szituációt...

Tudnátok olyan szituációt mondani, ahol azt mondjátok magatoknak, hogy oké feladom, inkább megölöm magam? (vagy ha nem is megölni, de nagyon nagyon mélyre zuhannátok)

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Ha testileg olyan helyzetbe kerülnék, ami extrémen lekorlátozna. Szóval megvakulnék, vagy mondjuk tolószékbe kerülnék.

Vagy akár szellemileg is, demencia, Alzheimer, ha épp most diagnosztizálnák rajtam, akkor szépen lerendeznék minden függő ügyet, aztán lépnék, mielőtt olyan állapotba kerülnék, hogy ne tudjam, hogy nagy teher vagyok.

2022. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Ha lesz háború az eu-ban tömegesen fognak a fiatalok öngyilkosságba menekülni,háború elől menekülve.
2022. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Egészségügyi állapotom további romlása stb.
2022. febr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha kém lennék, fogságba kerülnék és információért kínoznának, vagy a halálommal megmentem az egész családomat a lassú haláltól.

Semmilyen más élethelyzetet nem tudok elképzelni, amiben ezt megtenném.

2022. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Most soroljam? Mennyi kell kérdező?
2022. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki tényleg úgy gondoltam, hogy "inkább megölöm magam" már nem tud kommenteket írni.
2022. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóan az első. Ha megvakulnék, lebénulnék, elveszíteném a lábaimat vagy mindkét kezemet, ha Alzheimert diagnosztizálnának nálam. Ja, meg akkor is, ha rákot. Vagy ha bármi miatt sztómazsákkal kellene élnem.
2022. márc. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző válasz kapcsán:

Sokakat ismerek, akik felnőttként vakultak meg és ezen új állapot adta lehetőségekkel élnek. A megvakulásnál van rosszabb is.

2022. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
így, a leépítő és gyötrelemes depresszióval szenvedve, több, mint 2 évtized után. Próbálkoztam millió féle dologgal, aztán rájöttem, hogy magában az emberi életben/fajban van a rákfene, nem vagyok kíváncsi az egyéni és kollektív lassú végpusztulásra. Minden álmomat és érzelmemet megette ez a nyavalya, egy logikus lépés van a befejezésére.
2022. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!