Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek attól hogy valaki...

Szerintetek attól hogy valaki nem igazán volt jó tanuló az iskolában azért viheti valamire az életben?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen

Én a sulit is otthagytam 11.ben és nem lettem egy lehetőség sz.ar alak

2022. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerek is ilyet. Nagyon magas pozícióba jutott és gazdag lett. Neki felnőtt korában jött meg az esze.
2022. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Szinte az összes aki tróger volt, luxusautó, luxuslakás, luxusélet, utazások.
2022. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Az egyik legjobb barátommal egy osztályba jártunk. Átlagos-átlag alatti volt a tanulási képessége. Jelenleg külföldön vesz egy elég nagy házat és van egy cége. Talpraesett a srác és nagyon jó a kommunikációja.

(Oké, a rokonai segítették a kiköltözésben, de konkrétan pénzt nem raktak alá, csak lakhatott náluk és intéztek neki első munkát.)

2022. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindig is 3-as,4-es tanuló voltam, csak biológiából és egyéb tantárgyakból voltam jó, a többi sosem érdekelt, nem magolok érdektelen verseket stb. Vezetőként dolgozom élelmiszeriparban, már az msc alatt itt kezdtem, egyből vezető helyettes lettem pályakezdőként és nőként.

Attól tájékozottabb és műveltebb vagyok pl. töriből és irodalomból, hogy én csak 3-as voltam, mert nem magoltam minden nap feleslegesen, mint a stréberek.

2022. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Általában az ilyen emberek sokkal jobban életközpontúbb gondolkodásúak, gyakorlatiasabbak, mint a "tanultabbak". Őket sokszor az élet tanítja, de nagyobb, jelentősebb dolgokra.
2022. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
40%

van egy gonosz mondás: a kitűnő tanulókból lesznek a legjobb alkalmazottak.

a megfelelési képesség és önérvényesítés más téma. a szabálykövetők általában jobb jegyeket kapnak mint az öntörvényű emberek.

2022. márc. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen! Hamar kisfőnök lehetsz. Szeretik, ha a beosztottaidtól van bőr a képeden minél megvalósíthatatlanabb, minél kockázatosabb dolgokat kérni. Aki tanultabb, az jobban tudja, ha valami balesetveszélyes, vagy szabványoknak, jogszabályoknak nem felel meg, és nem mer olyat csináltatni a dolgozókkal, nehogy baleset legyen, vagy őt is börtönbe csukják. De sokat magyarázkodtam villanyszerelőként! Volt vagy 10 nem szakmabeli managerem, akik bár több diplomások, de az általános iskolás fizikai, technikaórai tudással sem rendelkeztek. Amikor mondtam, hogy miket kéne másképp csinálni, miket nem lehet így kivitelezni, mert mi lesz, ha ez meg az történik, csak néztek, mint valami űrlényre. Az a jó (neked), mikor nem is érzed, hogy hülyeséget mondasz, és a többit gondolod hülyének.
2022. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 osci2222 válasza:
100%

tanulj és legyél politikus és nem lesz hiányod semmiben. luxus életed lesz....

vagy ne tanulj de akkor futbalista legyél. még ha tehetségtelen is vagy hozzá szemérmetlenül gusztustalanul pofátlanul tul leszel fizetve = a luxus élettel...

2022. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!