Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélendő ha valaki iszonyato...

Elítélendő ha valaki iszonyatos mértékben irtózik a babáktól, gyerekektől?

Figyelt kérdés
Nem is bírja elviselni őket maga körül, annyira hogy a világból kifutna legszívesebben ha csak egy is a közelében van. Más korosztályok iránt nincsenek ilyen érzései
2022. febr. 27. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennek ellenére tud viselkedni a közelükben és nem bántja őket semmilyen formában akkor nem mondanám elítélendőnek, viszont egy ilyen abnormálisan eltúlzott érzelmi reakció mindenképpen kivizsgálásra szorul, mert beteges. És ezt olyan emberként mondom aki egyáltalán nem szereti a gyerekeket.
2022. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem ítélendő el, mert nem tehet erről az érésről.


Adott esetben a viselkedése lehet wlítélendő. Akár az is, ha bajba jutott, sérült gyermeknek nem nyújt segítséget.

2022. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem elítélendő, hanem kezelendő. Nem kell szakember, de néhány ezzel foglalkozó szakcikk (nem bulvár) vagy egyéb írás felnyithatja az illető szemét, hogy miért válaszol ezzel a túlzó reakcióval az ingerre, tehát a bébikre, gyerekekre. Személyiségfejlesztésnek sem utolsó foglalatosság.
2022. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő, amíg nem árt vele senkinek.
2022. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Szerintem nem elítélendő ha ettől függetlenül tud viselkedni az illető, nem reklámozza ezt.
2022. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt érzem. Kerülöm őket ahogy tudom, bár sajnos beleeroszakoljak az idióta gyartoika személyes életterembe amitől kiakadok....és persze szavam sem lehet ugye....szóval ebből még lesznek gondok..
2022. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Pacsi, nem.
2022. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normális.
2022. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen nevelés meg viselkedés mellett, amit mostanában a "gyerekisteneknek" megengednek, teljesen érthető az undor.
2022. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
Én is ilyen vagyok, rosszabb napjaimon pofákat is szoktam látni, ha a közelembe jönnek. Ha meg buszon velem szembe vagy mellém ülnek le, inkább elmegyek onnan.
2022. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!