Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérdezem azokat, akik nem...

Kérdezem azokat, akik nem engednek be az ukránokat: a gyerekeket sem? Vagy ők kivételek?

Figyelt kérdés

Ilyenkor is számítanak a prioritások, vagy minden menekült rossz?


Melyik felére essen az a zsíros kenyér, aminek mindkét oldalát megkenték?



2022. márc. 5. 10:29
A kérdező szavazást indított:
igen, őket beengedném
nem engednek senkit
17 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Bocsánat ên senki idegent nem engednék be a lakásba. Gyereket főleg nem mert hogy vigyázzak rá amikor dolgozom.
2022. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Ezt sosem értettem. Akik nem engednék be őket: ha háború lenne és titeket nem engednének be élvezettel néznétek ahogy a karjaitokban halnak meg a gyerekeitek?


Még előttünk állhat ez is. Gondolom ti lennétek az elsők akik fognák a cuccuk és menekülnének. De remélem titeket se engednek be majd sehová és itt pusztultok, ha már ti ilyen jó indulatúak vagytok.


Nem, nem vagyok ukrán, nem is merek személyesen egyet sem, de legyünk már emberek. Ők sem jókedvükből jöttek ide. Vagy ti otthon maradnátok malmozni ha épp lerombolnák a városotok?

2022. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Elnézést hogy nem fogadnék be senkit a házamba.
2022. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Miféle lakásba előző? Arról szól a kérdés, hogy segítenénk-e a menekülteket, hogy ne gyilkolhassák a gyerekeiket- meg a felnőtteket azok a nyomorult ruszkik azzal mocsodék Putyinnal az élen.
2022. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Ki nem akarja beengedni az ukrán menekülteket?
2022. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan aki egyáltalán nem engedné be az Ukrán menekülteket Magyarországra ?! Elég sokat böngészem az FB oldalakat, még itt is gykn, de még ilyen kommentelővel nem találkoztam.
2022. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Hat arrol nem en döntök, hogy a hataron kit engednek be es kit nem, de a hazamba biztos nem fogadnek menekulteket, foleg nem gyereket, akik altalaban nem tudnak viselkedni se.
2022. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

3as ki mondta hogy fogadd be őket a házadba? Szó sem volt ilyenről. A kérdés arról szólt, sokan hisztiznek hogy ne engedjék be őket a határon.


De ők is emberek, terhes nők és gyerekek, akiknek joguk van az élethez. Igen tudom, nem szeretik a Magyarokat. Én se az Ukránokat, de ez nem az a helyzet ahol ezt figyelembe kéne venni. Főleg a gyerekeknél, ők aztán semmiről sem tehetnek.

Menjetek el egy olyan helyre ahol el vannak szállásolva, nézzetek bele a szemükbe.

És igen is, nem tudhatjuk, nekünk mikor vagy miért kell menni, és gondolom a többség szeretné, ha atrocitások nélkül menedékre lelhetne míg nem rendeződik a helyzet.

2022. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Feltűnt hogy mennyien vannak a menekültek ellen, pedig köztük gyerekek is vannak akiket ELMÉLETILEG minden áron védenünk kell. Vagy mégsem?

Én nem foglalok állást sem pro sem kontra.

2022. márc. 5. 10:49
 10/23 A kérdező kommentje:
Már itt a kérdés alatt is vannak bőven akik nem engednék őket be.
2022. márc. 5. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!