Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan haverom csinálja jól?

Komolyan haverom csinálja jól?

Figyelt kérdés

Az elmélete szerint felesleges udvariasnak lenni minden csajjal, mert valakin már eleve látszik, hogy egy beképzelt pitsa és azok úgyis elvárják, hogy előre lesznek engedve meg segítenek nekik és így nekik ez milyen nagy nevelés, hogy ő tudomást sem vesz róluk. Én általában mindenkivel előzékeny szoktam lenni, valaki vagy értékeli vagy nem.

Kinek van igaza?



2022. márc. 12. 16:05
A kérdező szavazást indított:
Kérdezőnek
Havernak
31 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Haverodnak. Mai világban nagyon elhiszik a nők, "palik" meg csicskulnak.

Határozottnak kell lenni és udvariasnak meg álszentnek.

2022. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor mondjuk te külső alapján döntöd el, hogy kivel leszel jó fej? Akin már látszik, hogy egy pitsa azt eleve hanyagolod?
2022. márc. 12. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Inkább a havernak, de neki sem teljesen. Nem kell behódolni senkinek, de bunkónak sem lenni.


Az ótvar pitsákat levegőnek kell nézni valóban.

2022. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Humor Herold ***** válasza:
87%

Hát érdekes hogy a haverod mondja a nőkre hogy beképzelt pitsák :) Akkor ő mi, ha úgy tekint saját magára mint egy nevelőre, aki majd megneveli a nőket, ha már a szüleik nem tették :D

Én annak a híve vagyok hogy megadom minden embernek a tiszteletet , legyen az nő, férfi ,vagy kettő közötti, fiatal, idős...mindaddig, amíg ők is megadják a tiszteletet és megfelelően viselkednek.

2022. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek az már túlzás, hogy volt többször is, hogy láttam, hogy jön csajszi az ajtóhoz, én elindultam előtte megvártam és megtartottam neki az ajtót? Szóval én az ajtótól nem messze álltam és úgy indultam el hamarabb előtte. Ez nagyon félreérthető egyáltalán ti csináltok/csinálnátok ilyet?
2022. márc. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!