Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 29 évesen mennyire vagyok...

29 évesen mennyire vagyok lemaradva az életben?

Figyelt kérdés
A többi velem egykorú már rég házasságban él, és gyerekeik is vannak, míg nekem csak párkapcsolatom van, tehát még egy jegyességgel sem tudok eldicsekedni.
2022. márc. 16. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ember, én most leszek 26, és még kapcsolatom se volt, melóm sincs, kocsim se (sőt jogsim se), egyetemet betegség miatt félbe kellett hagyni... Hidd el nem te vagy legjobban lemaradva. Én szerintem sokan 5 évesen előrébb vannak mint én 26 évesen...
2022. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1: Dehogy. Én 25 vagyok és egy putris munkanélküli szintjén élek. Se munka, se csaj, se jogsi. Én győztem bibí!! 😁😁😁
2022. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elet nem egy verseny
2022. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Semennyire. Én 30 éves koromra összeraktam magamnak egy olyan életet, amiben le tudnám élni az összes hátralevő évemet. Nyilván azzal fogok foglalkozni a továbbiakban, hogy továbbfejlődjek ennél és extrák is legyenek benne, mert mindig van mit, de lényegében megvannak azok a dolgok, amiket minimumként elhatároztam, mikor még középiskolás voltam.


És nem, az én életemben sosem volt terv a gyerek, a házasság is inkább csak egy extra. Ezek az emberekkel általában csak megtörténnek és nem számítanak eredménynek a szememben (egy régóta tartó jó házasság és egy sikeres felnőtt gyerek már igen). Én jobban örülök annak, hogy jegyben járok a párommal (örülök, hogy a társam, egy megfelelő ember jegyzett el ahelyett, hogy magának az eljegyzésnek örülnék) és a szememben az lenne épp a kudarc, ha a nyakamon lenne egy utánfutó és már asszonynak számítanék, hatalmas hassal, tejtől csöpögő, lógó mellekkel, hormonális kilengésekkel, kialvatlanul, bekorlátozva, szüneteltetve a munkámban és hátráltatva az edzésben, időhiányban és visszataszítóan érezve magam. Számomra ez borzasztó és hatalmas érvágás lenne. Ehelyett hálás lehetek azért, hogy lett két diplomám és egy aranyos kis lakásom. Hogy van egy kényelmes munkahelyem, ahol rendesen megfizetnek, hogy eljárhatok szórakozni, sportolni, hogy szabad vagyok, mint a madár és ebben van egy kiváló partnerem. 🤷‍♀️ És örülök, hogy ezen dolgozhattam, ebbe tolhattam pénzt (számomra) hülyeségek helyett, amivel (számomra) csak elbasztam volna az életem és amikért csak utálnám magam, ha abban kellene élnem.


Én szánom a fiatal anyukákat, akik mindent feltettek erre a lapra, te pedig rájuk irigykedsz. Biztos valaki engem is szán, amiért nem gyerekbe fektettem fiatalon, hanem más dolgokba, de leszarom. Én az elmúlt tizenpár évben önazonosan és célirányosan cselekedtem és erre büszke vagyok. Az ember csak úgy lehet boldog, ha tudja, hogy mi teszi tényleg teljessé és annak irányába cselekszik. IDŐBEN.

2022. márc. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Én nem irigylem,azt akinek gyereke van,és még 30 sincs.

A legjobb éveiket gyerekneveléssel töltik.Állandó anyagi függőség.

Másrészt nem verseny az élet.És nem indulunk egyenlő pozícióból.

Akkor mi értelme lenne versenynek felfogni?

Az számít,hogy amíg élsz mennyire érezted jól magad!

2022. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"1: Dehogy. Én 25 vagyok és egy putris munkanélküli szintjén élek. Se munka, se csaj, se jogsi. Én győztem bibí!! 😁😁😁"


De szupi!!! 😁

Ne értsd félre, de örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül.

Nekem még rendes végzettségem sincs, én győztem!

2022. jún. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!