Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annyira meg vagyok lepődve,...

Annyira meg vagyok lepődve, hogy ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Szóval én lány vagyok és van egy fiú, akit annyira szépnek tartok. Tudom, hogy a fiúk helyesek, nem szépek, de ez a fiú tényleg szép, minden egyes porcikája. Eléggé tetszik is, de az utóbbi időben azt vettem észre, hogy inkább irigylem, hogy ő ilyen szép ember és szeretnék én is ilyen szép lenni. Számomra is furán hangzik. Mi ez a jelenség? Nem direkt csinálom.

2022. márc. 17. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Remélem, nem érzed magad belül fiúnak (mert ez esetben lehet rivalizálás is). Ha nem, akkor nyilván elérhetetlen a számodra, mert ő szebb fiúként, mint te lányként. Lehet, hogy te csak egyszerűen szép akarsz lenni (mint lány), de az ideálod nem lány, hanem fiú. (Ez kb. olyan mintha van egy kedvenc férfi színészed, akiért rajongsz és őt tekinted a példaképednek, hozzá szeretnél hasonlítani - de mint nő.)
2022. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne lehetne simán csak szépnek tekinteni, mindenféle vonzalom vagy szándék nélkül?

Szép, te meg szereted a szépet. Én is szeretem a szépet és megcsodálom a szép embereket, mindegy ffu vagy nő... szerintem nincs ebben semmi furcsa.

2022. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer a hetes buszon láttam egy srácot, akitől elállt a lélegzetem. Külön erőfeszítés volt hogy ne bámuljam.
2022. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Én minden reggel ezt érzem, mikor tükörbe nézek.
2022. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
#5 És még szerény is vagy, igazi főnyeremény😂😂
2022. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2 Igazad lehet. Amúgy nem érzem magam fiúnak meg semmi ilyesmi, csak meglepett, mert sose éreztem még így soha senkivel kapcsolatban.

A normális válaszokat köszi!

2022. márc. 17. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ebben semmi különös. Én is mindig megcsodaltam a szép embereket. Néha a hatásuk alá is kerültem. Volt , hogy egy fiúról ajultam el. Egyszer láttam egy nagyon kék szemű ciganylanyt. Gyönyörű volt. /nincs semmi identitás zavarom./ Utoljára egy kisbaba buvolt. eleinte ezzel semmi baj. Az ember csodálja a szépet.
2022. márc. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!