Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál másként, ha...

Mit csinálnál másként, ha újra 20 éves lehetnél?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 18:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvet tanultam volna,elég megkésve kezdtem el sajna
2022. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Német nyelvet is tanultam volna (angolt már tanultam meg latint is). Apám felajánlotta, hogy fizeti, de akkoriban annyira leterheltnek éreztem magam, hogy nem mentem bele. Ma már bánom.
2022. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem engedtem volna be egy nőt sem az életembe.Inkább maradtam volna magányos,de meglenne a lakásom és az életkedvem.
2022. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően mindent, bár az akkori eszemmel nem menne jobban.


Ráfeküdnék a logikai készség és a koncentráció fejlesztésére, ezek után pedig normális szakra mennék, nem büfészakra.

Heti 4-5 órát sportolnék, sőt, diákként lehet, hogy még ennél is többre törekednék.

Egészségesen étkeznék.

Sokkal nagyobb lendülettel igyekeznék élményeket gyűjteni.

Nem hagynám passzívvá válni az angoltudásomat.

Tényleg küzdenék azért, hogy erasmus-szal külföldre mehessek.

2022. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb szakítanék az exemmel és nagyobb szünetet hagynék a párkapcsolataim között, mielőtt a férjemmel megismerkedek (így nem volt egyáltalán szünet, kicsit döcögősen is indult a kapcsolatunk). Több buliba mentem volna, nem feltétlenül ribiskedni, de barátokat szerezni, ismerkedni, szórakozni anélkül, hogy bűntudatom legyen mert táncolok egy idegen pasival, miközben van párom. Esetleg fesztiválra mentem volna, hogy még akkor megtapasztaljam ezt az élményt, amíg fiatal vagyok és van bennem energia :D Most már kb csak fáradtan sóhajtok egy koncert hallatán, és max az ülőjegyeket veszem meg, ami azért elég ciki :D


Lustálkodás és végtelen sorozatnézés helyett a hobbimmal foglalkoznék, vagy egy hasznos okj-t végeznék. Nem bánom az egyetemi diplomám, de nem a szakmámban dolgozom és ezen nem is fogok változtatni, de így főleg elvesztegetettnek érzem az egyetemista éveimet.


Bár nem csak rajtam múlt (sőt, inkább nem rajtam múlt), de talán több energiát fektetnék bele, hogy jobb legyen a viszonyunk apámmal. 23 voltam, amikor meghalt, az utolsó 4-5 évben már csak nagyon max címszavakban beszéltünk egymással, de volt, hogy még úgy sem. Valószínűleg így sem lett volna olyan viszonyunk, mint a filmekben, de legalább elmondhatnám, hogy én mindent megtettem.


Nagyjából ennyi, igazából annyira azért nem hoztam rossz döntéseket feltétlenül, mert a mostani jelenem nagyon jó, nagyon élvezem és szeretem az életem, szóval jelentős dolgokat nem változtatnék a múltamon, mert akkor félő, hogy nem oda lyukadok ki, ahol most vagyok.

2022. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
57%
Nem mennék egy szar szakra csak azért, mert érdekel, hanem elsőre is olyan végzettséget szereznék, ami garantál is valamit és azon a pályán belül keresném meg inkább azt, ami érdekel (mint most, 4 évvel később). Hatalmas hülyeség látni, hogy emberek elszállt aggyal hülyeségeket tanulnak első papírnak, amivel utána csak nyűglődnek. Ha már van egy jó végzettsége az embernek, lehet hobbizni meg szarakodni más szakon, ami csak szimplán érdekel, de én bánom, hogy visszarántottam magam 3-4 évvel azáltal, hogy csak a szívem vezérelt. Rostokolhattam további 3-4 évet egy nélkülöző szutyok gyerekszerepben, hurrá
2022. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggódnék annyit. Talán az egyetem helyett szakmát tanulnék. Nem játszanám a jégkirálynőt, mert szerettem csak az egóm erősebb volt.
2022. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Jobban belegondolva semmit. És nem, nem vagyok boldog ember, de nem ezen múlt.
2022. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ha vihetném a mai eszemet ebbe az időkalandba, akkor nyilván nagyon sok mindent másképp csinálnék, pl. megspórolnék egy csomó másoknak okozott fájdalmat, amiket a hülyeségeimmel okoztam.


Ha nem vihetném, akkor maradjon minden, ami volt. Hálás vagyok az életemért így is.

2022. márc. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Vennék bitcoint 10.000 ft-ért. Most nem kéne másfél állásban dolgoznom, hogy vehessek házat.
2022. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!