Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál másként, ha...

Mit csinálnál másként, ha újra 20 éves lehetnél?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 18:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#6


Villamosmérnökként igazat adok neked... annyit sem keresek, mint egy egyszerű segéd...

2022. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallgatnam oda-vissza azokat a zeneket, amiktol egy vidam otvenes is azonnal ki akarna oltani az eletet. Nekem ez volt a kabszer, de olyan elkepesztoen sotet hangulatom volt, akiknek tetszettem nem mertek kezdeni velem, foldi siralomvolgy volt anno. A zeneszek meghalodtak, en meg felnottem, koszonom, jol vagyok.
2022. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
16os teljesen át tudom érezni, ugyanaz a történet...rosszul választottam, az évek meg elszállnak...most már kapizsgálom mit is szeretnék tanulni, amit tudnék, szeretnék is csinálni, és meg is lehet belőle élni...a szüleimmel élek, ami nem rossz egyébként, jóban vagyok velük, de hetente, legalább kéthetente mindig van vmi, amiért kiabálni kell velem. Ezt már pár db edény is kiválthatja az asztalon. Utálom hogy gyerekszerepben vagyok...
2022. ápr. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Meg amikor mindenki azt kérdezi, hogy van-e már munkád, és sajnálkoznak, hogy neked nem jött össze, ők meg örülnek, hogy nekik meg igen...
2022. ápr. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!