Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha kimerülve...

Mit csináltok ha kimerülve érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira szomorúnak és kimerültek érzem magam ,alig van valamihez is kedvem,ha van is és csinálok is valamit nem tölt fel.

Nem is tudom mi töltene fel.

Nem tudok jól aludni se.

Dolgozok, van kapcsolatom , családdal is jóba vagyok ... viszont nem tudom mennyire befolyásolhat az hogy nincsenek barátaim. Csak ismerősök, meg munkatársak, meg a párom. Barátommal elég sok mindent megbeszélek, elmesélek neki mindent. Szóval részben van is kivel beszélnem meg nincs is.

Járok néha edzeni is,van hogy egy csapathoz csatlakozok meg van amikor egyedül itthon vagy utcán(futni) .


Munkahely is úgyhogy oké, bár lehet meg kéne lépnem azt hogy másik helyen legyek és ott megint új embereket ismernék meg ?


Vagy csak szabadságra kéne mennem ? De még fiatal vagyok nincs sok szabim...


Tanácstalan vagyok ,és érdekel.ti hogy töltödtök fel



2022. márc. 23. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Mindenki másban keresi a boldogságot...régen én drogoztam például ez miatt, aztán abba hagytam max ritkán elszívok egy jointot aztán ennyi. Nekem párkapcsolatom sincs mégis jól elvagyok, legtöbbször játszok, filmet nézek ilyesmi...az alvás nálam is tragikus amúgy, csoda ha éjfél után sikerül.


Most vagy menj el szabira vagy táppénzre nem ért kicsit kirúgni a hétköznapokból szerintem (nem a drogokra gondolok).

2022. márc. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen normális és természetes,hogy így érzel, előfordul, hogy az ember besokkal.

Hidd el nagyon sokat tudd adni az az egy nap szabadság is,nekem 19 van összesen ezért próbálok mindig hétfő vagy pénteki napot kivenni,mert akkor hosszú hétvégét tudok csinálni magamnak, vegyél ki egy napot,menj el kikapcsolódni.


Én ilyenkor azt csinálom,hogy elmegyek vásárolgatni, beülök egy sütire és hallgatók zenét közben,elmegyek egy jót szaunázni, hazaérek és csak élvezem azt,hogy jajj de jó volt ez a nap,majd a nap zárásaként beülök egy jó forró fürdő kádba,ez az egy nap annyira feltölt,hogy az valami hihetetlen.Itt a jó idő,menj el egy kicsit sétálni, biciklizni imádni fogod a napsugarakat.

2022. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én videojáték függő vagyok. De ha nagyon rám jön,felhívok egy csajt(prosti) és elmegyek hozzá.Puncifüggő is vagyok,ez van.🙂
2022. márc. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Alvás.
2022. márc. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alvás, séta, zene, könyv. Parkban üldögélni.

Lehet, hogy az ismerősök között jó barát-lehetőség is van. Régi osztálytársak? Jövet-menet szimpatikus emberekkel beszélgetni.

Ha a munkád és ott a társaság OK, akkor szerintem nem érdemes változtatni.

Minden héten van 2 szabadnapod. Azokat nagyon jól ki lehetne használni egy kis kirándulásra, utazgatásra (akár busz, vonat, BKV), szép új helyekre menni, ahol még nem jártál.

2022. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meditálok.
2022. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem ismerem az életed, de a munkahelyváltást kicsit elhamarkodott dolognak tartom, szerintem addig ne vágj bele, míg a mostani állapotod illetően nem sikerül 1-ről a 2-re jutnod.

Szerintem is az lenne a legjobb, ha inkább kiveszel minimum 1-2 nap szabadságot és olyan dolgokkal töltöd az időd, amik (régen) boldogsággal töltöttek el, ami közben jól érezted magad. Nekem pl. ilyen egy kirándulás, vagy séta a közeli erdőben, baráti/ családi találkozás, vagy pár rész egy kedvenc sorozatból, vagy pár óra egy jobb könyvvel.

Biztos vagyok benne, hogy javítana a kedveden már csak az is, ha egy kicsit megtöröd a hétköznapi rutinod és azt csinálsz, amit csak szeretnél.

2022. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!