Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szokott kirándulás...

Hogyan szokott kirándulás előtt kinézni a reggeletek, mennyi ideig készültök, mielőtt útnak indultok?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Fél óra-egy óra ébredéstől indulásig. De csak azért, mert előtte nap nem szoktam készülni, aznap dobálok be a táskámba mindent ami kell.

Sokkal hamarabb is menne ha előző este mindent elintéznék.

Felébredek, reggeli, fogmosás, gyors zuhany, öltözés, bepakolás és go.

2022. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előzö este bepakolok a hátizsákba, csak a szendvicset teszem a hűtőbe. Így aznap reggel már nem kell faxnizni.
2022. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bő félóra.

Általában előző nap összekészítek mindent, amit csak lehet, a táskámba. Ez alól ugye az étel, ital a kivétel, így próbálom meg a reggeli/délelőtti készülődést a lehető legrövidebbre fogni, hogy ne rám kelljen majd várni.

2022. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy óránál nem több a készülődés.

Felkelek, cigi-energia ital.

Lezuhanyzom, felöltözök.

Bepakolom a táskámba, amik kellenek (egy pulóver, víz, powerbank, iratok, pénz, stb) aztán elindulok.

Általában reggel, vagy ébredés után egy ideig még nincs étvágyam, ezért enni meg inni útközben szoktam venni egy útbaeső boltban és valahol kirándulás közben egy pihenő alkalmával fogyasztom el.

2022. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalább 3 órával előtte rákészülök, ellenörzöm, hogy mindent berakgltam-e. Sajnos lassú vagyok, mint a csiga, így nekem kell az idő, hogy magamhoz térjek.
2022. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmegyek a wcre kisz*rom magam nehogy az erdőbe jöjjön rám. Aztán ennyi. Max bepakolok. Szaros seggel meg megyek kirándulni.
2022. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!