Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Régen jobb volt még suliban...

Eger macska kérdése:

Régen jobb volt még suliban is járni?

Figyelt kérdés
2012-13 körüli képeket nézegettem a régi diákokat és lehet látni hogy összetartóak voltak, mostanság nem ilyenek csak a Zara, Bershka ruha márkákkal vannak elfoglalva meg hogy jól nézzenek ki apám is azt mondta hogy amikor ő járt akkor nem volt beképzeltség
2022. márc. 27. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is volt beképzeltség, már persze amikor az életszínvonal azt lehetővé tette.

Az ember nem változott semmit hidd el, csak a mértéket tolódtak el.

2022. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak más volt az élet
2022. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban nem volt ennyire népszerű és elterjedt a tiktok, insta stb. Én azt vettem észre hogy az emberek ahelyett hogy egymással beszélnének, csinálnának valami programot, inkább ezeket a oldalakat pörgetik felváltva. Szanos
2022. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*Számos negatív hatása van még a közösségi oldalaknak. Ez csak egy a sok közül.
2022. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább sheines meg mayo chixes cuccokkal vannak elfoglalva. Én legalábbis ezt tapasztalom a városomban.


Nem volt jobb, és akkor is voltak beképzeltek. Sőt..

A különlegesebb stílusú, egyedibb embereket kiközösítették. Azért pl manapság elég sok tini festi a haját extrém színekre is és nem verik meg őket a többiek érte. Elfogadóbbak.

Úgy látom a külföldi diákokkal se annyira szemetek mint régen.

Összetartás is biztosan van, a saját kis csapatukkal, baráti körükkel..mint régen. Akkor is voltak osztályon belül "klikkek".

2022. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
LoL
2022. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én 2008-ban kezdtem az iskolát, úgyhogy pont iskolásként néztem végig az okostelefonok elterjedését

én úgy látom 2016 körül lett a legrosszabb a helyzet, azóta tényleg mindenki mindenhol azt a qrva telefont nyomja

2022. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi mèg egymàssal jàtszottunk az iskola udvaron, cangàztunk a vàrosban, ès kocsmàzàs utàn mentünk koncertre, majd visza... hètvègèn a grundon estig fociztunk, ès anyànk jött èrtünk biciklivel...mindig kinevettük a màsikat ez miatt.... de mindenkièrt kijöttek... mist nem tudom mi a helyzet
2022. márc. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a korosztálytól függ, hanem az adott sulitól és osztályközösségtől. Most is vannak összetartó osztályközösségek, és régebben is voltak idióta divatemberek. Én 8osztályos gimibe jártam 2000 és 2008 között, és ugyanúgy volt egy csomó divatb...i osztálytársam és voltak beképzelt bunkók, pedig nem is vmi nagyon proli suli volt és nem is gazdaggyerekképző.
2022. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!