Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet velem a baj?

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Már 18 éves vagyok és még mindig nem volt rendes párkapcsolatom. Már szeretnék valakit, de valamiért úgy érzem nem érdeklődnek annyira irántam a fiúk/férfiak. Persze már volt olyan hogy ismerkedni akartak volna velem, de ahogy észrevettem a barátnőim iránt jóval többen érdeklődnek ilyen értelemben.

A kinézetemmel szerintem nincs baj. Vékony vagyok, de mások szerint is jó alakom van. Viszonylag magas vagyok (171cm).

Figyelek hogy mindig jól ápolt legyek. Szoktam sminkelni de nem viszem túlzásba. Az öltözködésem kicsit eltér az átlagostól, de nem mondanám extrémnek.

Kissé introvertált vagyok, de a barátaimmal szoktam néha kávézóba vagy kocsmába, ritkán buliba is járni.

Belsőleg barátságosnak és őszintének mondanám magam.

Szerintetek mi lehet a baj velem?


Előre is köszönöm a válaszokat:)



2022. ápr. 10. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem sokat lehet mondani, lehet a személyiséged a gond.
2022. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha azt nézzük hány normális kapcsolatom volt akkor 25 ből max 2...amúgy nekem 19 éves koromig egyáltalán nem is volt párom, utána jöttek.
2022. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi baj nincs veled, de adatok alapján nem lehet megmondani, hogy miért nincs párkapcsolatod. Lehet, hogy még nem neked való, csak a többiek miatt érzed úgy.
2022. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mik az elvárásaid a leendő másik feleddel, mind belsőleg, mind külsőleg?
2022. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz bátran,ha apa-komplexusod van:)33F
2022. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak nem akarod még eléggé. Nekem legalább is ez jött le az írásmódodból. Túlságosan is kisimult vagy. Észre sem veszlek.


29/F

2022. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve,nekem te kislány vagy.Nyugi,előtted az élet,csak merj változni,ha tényleg kell.De előtte tarts egy kis önvizsgálatot,ha úgy érzed hibáztál.Sokszor az emberek hinni akarnak,és nem veszik észre a gyökereket
2022. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

#4 kűlsőleg annyi hogy ne legyen nálam alacsonyabb és figyeljen a külsejére, ápoltságára.Nem kell izmosnak lennie de foglalkozzon magával.

Belsőre pedig hogy őszinte legyen és megbízható. És ne legyen túl komoly, de azért lehessen vele komolyan is beszélgetni.És legyen rám ideje.

2022. ápr. 10. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez már kamu gyanús.Egy ilyen lányt már körbeudvarolnak,a sok kiéhezett kis pöcs csorgatja utána a nyálát.
2022. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátom pedig 18 vagyok, véleményem szerint nem is lenne még értelme, jövőre érettségizem nem tudnék rá koncentrálni. Majd a sors ahogy alakít. Mondjuk nekem egy jós azt mondta hogy karrier után lát párkapcsolatot ami nem mostanában lesz, persze ezt sem kell 100%osan venni.
2022. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!