Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért haragudnak meg, ha nem...

Miért haragudnak meg, ha nem is ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy beszélgetős típus. Azt vettem észre, hogy ha valamelyik lány próbál velem beszélgetni és én, mivel mint írtam is, nem vagyok egy beszédes típus, válaszolgatok, de külösebben nem teszek hozzá a beszélgetéshez, akkor egy idő után mintha haragudna. Ez már nem egyszeri eset, előre köszön, persze visszaköszönök, ha kérdez válaszolok, oszt egy idő után már köszönni sem köszön, akkor sem ha én köszönök előre. Ja meg nagy ívben kerül és néha még olyan megjegyzéseket is tesznek a közelemben, ami burkoltan ugyan, de picit odaszúr nekem.

Pedig én nem csináltam semmit. Volt olyan lány is, aki konkréten elkezdett beszólogatni nekem, pedig eleinte még oda is jött hozzám beszélgetni. Ja meg rámírt Facebook-on, de nem válaszoltam semmit, mert nem is láttam, mert az engedélykérések között volt.🤷‍♂️

21/f



#fiú #lány #gonosz #Gonosz lányok #Nem mind az
2022. ápr. 18. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem ismeritek egymást. Megprobálnak ismerkedni veled. Te lesza rod öket. Ezután meg felháborodsz, hogy ez nem tetszik nekik? (Pedig nagyon töröd magad, pl. már elöfordult hogy köszöntél is!!!:-)
2022. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj, de ha nem akarsz kapcsolatokat kialakítani legyen már pöcsöd megmondani. Igen, bunkóság az hogy valaki próbál veled beszélgetni, hajlandó is vagy válaszolni, de vissza kérdezni nem plusz tisztázni a helyzetet sem.

"Bocsi xy, de nem szeretnék veled jobban megismerkedni." Könnyebb megmondani, mint ilyen kellemetlen helyzetekbe bele menni majd a másikat hülyének nézni.

Ha meg kitalálod azt, hogy introvertált vagy szeretném azt előre tisztázni, hogy az introvertáltság nem egyenlő azzal hogy seggfejként viselkedsz másokkal.

2022. ápr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, de az ilyen: "Hú, úgy látom neked az xy tantárgy nagyon megy" meg a "Melyik sulibajártál, mit szeretnél majd dolgozni, én ezt meg ezt szeretnék". Na meg a "De nem bírom ezt a tanárt/ miből írunk, te tudod?" témákról hogy lehet hosszan beszélgetni, meg összehaverkodni? Válaszolok oszt annyi, 2 perc múlva elfelejtem.
2022. ápr. 18. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha én beszélgetek valakivel, akkor a beszélgetötárs odafigyel arra,amit mondok, és fordítva. A te esetedben még csak oda sem figyelsz, ne is várj dícséretet érte.
2022. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!