Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is helyesen...

Szerintetek is helyesen döntöttem? Szerintetek is csak arra kellettem volna neki?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége az első kapcsolatomnak, ha ezt lehet így nevezni.

Szakítottam a barátommal, kértem, hogy ne is keressen többet.

Egyszerűen azt éreztem, hogy amíg vele voltam, hogy tönkremegyek. Miután szakítottunk, észrevettem, hogy egyáltalán nem vagyok olyan, mint régen, mintha megölte volna egy részem és nem találok vissza önmagamhoz.

Így utolag visszagondolva, szerintem nem is szeretett igazán ,csak egy játékszernek tartott.

Azért gondolom így, mert már az első hónapban, amikor "együttvoltunk", szinte mindig azt akarta velem.. de sosem engedtem neki, mert még én nem álltam rá készen és nem akartam semmit sem elsietni. Ő ezt sokszor nem értette meg és egyszer nagyon erőszakos lett.. folyton azt akarta, hogy én ...pjam le, és egyszer csak úgy megujjazott. Egyre erőszakosabb lett és az sem érdekelte, hogy nekem ez fáj, de egyszerűen nem tudtam eltolni a kezét, mert túl erős volt hozzám. Utána kicsit véreztem, lehetséges, hogy átszakította a szűzhártyám, utána eléggé magamalatt voltam.

Ezután kértem, hogy ne is keressen többet és otthagytam.

Így visszagondolva nem bánom, hogy otthagytam. Sőt, boldogabb vagyok így sokkal.

Azért is örülök, hogy nem adtam neki oda a szüzességem,mert nem érdemelte meg, de azt az incidenst nagyon bánom.

Szerintetek is jól döntöttem, hogy otthagytam ezt a marhát?


20L



2022. ápr. 19. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha azt írom nem akkor vissza mész hozzá? 🤣🤣🤣

Esküszöm nem értem mi értelme ezeknek a kérdéseknek

2022. ápr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz semmi értelmeset hozzászólni a dolgokhoz, én inkább csendben maradnék..


Nyílván nem mennék vissza hozzá, bolond lennék. Csak egy kis megerősítést szerettem volna.

2022. ápr. 19. 08:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jól tetted. Csak nehogy örökre kiábrándulj, ne ítélj el senkit azért, mert másokkal rossz tapasztalatod volt.
2022. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Buksi simi

Ügyes voltál

Jár a keksz 🤣

2022. ápr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha te ezek után nem tudod eldönteni hogy jól döntöttél-e, akkor te sem vagy értelmesebb, mint az a tajp/raszt... Nem muszáj mindenkinek pasizni fiatalon, a közhiedelemmel ellentétben, a fizikai érés nem hozza agyban is automatikusan
2022. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értek teljesen egyet veled. A fiú hogyhogy nem tudta, hogy még szűz vagy? De hogy nem voltál bele szerelmes, az biztos. Nem tudom,van-e értelme szerelem nélküli kapcsolatnak a lányok részéről. Mert ha az lettél volna, nem tudtál volna egy hónapot várni.
2022. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os, ezt megvétóznám: én a jelenlegi párommal (akivel már 2 éve leszek együtt, és nagyon szerelmesek vagyunk egymásba) 3 hónapot vártunk az első alkalommal, mert egyikünk sem akarta elsietni (utólag jobb is); ez nem törvényszerű, hogy mennyi idő után kell megtörténnie, abból nem lehet leszűrni, hogy "áá, már 1 hónapja vagytok együtt és nem b.sztatok, hagyjad a p.csába" :))
2022. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!