Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról az...

Mi a véleményed azokról az emberekről akik néha elszívnak egy vicces cigit?

Figyelt kérdés

Ha már 420😄

Jöhet hideg-meleg, csak kiváncsi vagyok milyen a megítélés itthon ezzel kapcsolatban. Ha otthon valaki elszív egy cigit, nem ártva azzal senkinek, akkor rosszabb lenne e annál hogy valaki megiszik egy sört alkalomadtán?

Persze a legjobb ha senki nem él semmivel, de most nem ezen van a hangsúly:)


2022. ápr. 20. 19:23
1 2
 1/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem ítélem el. Soha nem próbáltam, de szerintem havi 1 nem tesz deviáns személlyé.
2022. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Engem különösebben nem érdekel. Én is kipróbáltam anno, de semmilyen hatást nem tapasztaltam, az íze jó volt, de úgy vagyok vele mint a sima cigivel: felesleges, de aki akarja szívja, mindenkinek a maga döntése.
2022. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
ugyanolyanok, mint az összes többi ember, vannak közöttük rendesek meg bunkók is. sajátos okokból nem dohányzom, de nincs vele bajom, ha más igen (bármilyen cigije legyen is). nekem is megvan a magam hülyesége, és nem szeretek szentet játszani.
2022. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Jól teszik. Ha tudnám hol lehet venni, én is szívnék néha.
2022. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊
2022. ápr. 20. 19:52
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Abszolút semmit. Túlzásba lehet vinni természetesen, de az alkohol szerintem sokkal károsabb tud lenni. Amúgy Hollandiában élek, de sosem veszek füvet magamnak, max más cigijébe szívok néha napján bele, ha olyan társaságban vagyok. Egyértelműen a legalizálást pártolom, pedig én magam nem lennék rendszeres fogyasztó sehol se.
2022. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Semmi különösebb fenntartásom nincsen vele.

Egyetem alatt néha én is megtettem, azóta meg főleg azért nem, mert egyrészt annyira nem vagyok oda érte, hogy hiányozzon, másrészt meg olyan helyen dolgozom (közlekedés biztonságával összefüggő munkakör), ahol még akár nézhetik is orvosin, és akkor is kitehetnek emiatt, ha szigorúan tisztán és kipihenten mész dolgozni mindig, én meg jobban szeretem a munkámat annál, hogy ezzel kockáztassak.

Szóval én ugyan inkább az 1-1 sörre vagy fröccsre szavazok, de ettől még semmi gondom nincs vele, és teljes mértékben támogatnám, hogy az egyszerű fogyasztásért ne lehessen cseszegetni az embert törvényileg.

2022. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem örülök neki, hogy károsítja önmagát+ a környezetét.
2022. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 HoneyBunny ***** válasza:
40%
Ezert majd kapok itt hideget rendesen, de en elitelem. Sajnos tobb olyan hozzam kozel allo szemely is rafuggott, akik kozul leptek szintet is a cuccozas teren. A legjobb baratomat is ez szippantotta magaba. Az nem zavar, ha valaki szivja, de akkor o tuti nem is lesz az eletem resze tobbe.
2022. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Semmi gond azzal ha valaki elítéli, főleg ha negatív példát látott. De a fű nem feltétlen vezet keményebb cuccokhoz. Természetesen lesz aki tovább megy, de nem törvényszerű és úgy gondolom aki igen, az se feltétlen a fű miatt.
2022. ápr. 21. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!