Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki elhiszi azokat a...

Valaki elhiszi azokat a kérdéseket, hogy egy csúnya no nem talál part?

Figyelt kérdés

Egész életében csúfoltak, meg mindenki elszelel ha mutat képet bla bla bla

A kedvencem, hogy o nem válogat csak boldognak szeretne lenni. De 5 ev múlva is itt sírdogál szingliként.Aki ezek koszul nem kamu se tényleg igazat ír...annak csak azt mondom, lenne pasi csak neked nem kell. Orvost javasolok.



#csúnya #pezsgő #mezes kenyer #sdzerelem
2022. ápr. 24. 16:27
1 2
 1/19 roundance ***** válasza:
97%
Én neked írnék fel receptre némi élet tapasztalatot arról, hogy hogy megy ez. Mert nem úgy, hogy bárkivel jól érzi magát az ember. Az, hogy ezt nem tudod csak azt mutatja, hogy nagyon kevés kontaktod volt még emberekkel. Egy barátság is nagyon kevesekkel működik, egy párkapcsolatra ez ugyanúgy igaz. Egyszerűen meg kell találni egymással a hangot, kell, hogy valami érdekes legyen az egészben, valami ami miatt ez Jó neked. És ez nehéz dolog mindenkinek. Ez az akinek nem megy az nem akarja ez valami annyira arról szól, hogy meg se próbáltál emberi kapcsolatokat kialakítani.
2022. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Be vagy rúgva?
2022. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Miss Endzsi ***** válasza:
89%
Ismerek csúnya lányt, 27 évesen szűz, pedig nagyon szeretne barátot és szép lelke van.
2022. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

ma 16:34

Biztos nem csúnya.

Ittam pezsgőt amúgy :D

2022. ápr. 24. 16:35
 5/19 A kérdező kommentje:
ma 16:27 Koszi a választ!
2022. ápr. 24. 16:36
 6/19 A kérdező kommentje:
ma 16:34 En is ismertem csúnya lányt. Mar 3 gyereke van. Aki akar barátot az tesz is érte.
2022. ápr. 24. 16:49
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem lehetsz csúnyább tuti, fülem-orrom-fogam katasztrófa, mégis van kapcsolatom és gyerekeim is. Viszont ismerek olyan csajt akit mindenki bántott suliban, hogy milyen csúnya, pedig szerintem nem is, szépek a szemei vékony is, mégsincsen pasija és soha nem is volt, 39 éves. Lehet, elhitte hogy neki nem lesz sose, vagy a herceget várja fehér lovon.
2022. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szép nő se talál párt ha elviselhetetlen. Vagy csak csöveseket, de normális férfit biztos hogy nem. na még ha ronda is vagy dagi ezek mellé. Akkor simán lehetséges.
2022. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Kevés a minőségi férfi, akinek nem csak egy lyuk kell.
2022. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
egyre kevésbé
2022. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!