Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a leggusztustalanabb...

Mi a leggusztustalanabb szokás szerinted, ami főleg nőkre jellemző?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 26. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Férfi hiszti
2022. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Véres betét meg tampon szem előtt hagyása kád szélén wcbe ejtve stb. ahelyett, hogy becsomagolná valamibe és kidobná.


Sok embernél láttam már ilyet, nőként is kiborulok tőle

2022. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Áskálódás, xarkeverés, emberek összeugrasztása.
2022. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%

A hajszáluk szanaszét hagyása...

Bleee🖐️🤢

2022. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

A pattanás nyomkodása a női mosdóban.


A mánia, hogy mezítláb kell lenni és fogdosni a lábujjaikat/talpukat, majd ugyanazzal a kezükkel fognak meg minden mást.


A pepecselés, hogy ha kezet akarok mosni úgy kell őket a kézmosó mellől ellökdösni, mert 10 percig állnak a tükör előtt és bámulják magukat és ha megkéred őket hogy álljanak arrébb meg se mozdulnak, vagy ha hárman állnak előttem a wcn sosem kerülök sorra, mert mindenki egy évig t.köl a wcn.


Ez a hajlam, hogy életmódváltás és lelki megvilágosodás, amikor vagy azt hallgatod 20 percig, hogy te miért vagy hülye, hogy azt eszed amit és hogyan kell enni aztán hetek múlva zab.lják a pizzát, vagy 20 peeces monológot lenyomnak valami spirituális maszlagról.


Meg néhány nőnek a mániája, hogy miért nem vagyok k..vának sminkelve vagy miért nem öltözök szexin...

2022. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Álszentség: Elég körülnézni ezen az oldalon. A legtöbb női felhasználó csak olyat képes írni, ami nem igaz és szebb fényben tünteti fel magát.


Megjátszás: Oké, mindenki megjátssza magát állítólag a kapcsolatok elején. A férfiaknál sokszor a szex az oka, de a nők még saját magukat is megpróbálnák átverni.


Hiszti: Tipikus dolog, amit hiába próbálnak nemlétezőnek beállítani, de alig látni olyan nőt, aki képes lenne érvelni, ha olyan a helyzet. Érzelmi alapon játszmáznának inkább.


Áldozatszerep: Akármi van, a legtöbb nő nem vállal felelősséget, hanem próbálja magát áldozatszerepbe hozni. Ha választanak egy agresszív, első látásra is gyökér embert, akkor is képesek kihozni, hogy ők nem tehetnek semmiről, mintha nem is ők választották volna.

2022. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
"Álszentség" Telitalálat, egyetértek.
2022. ápr. 26. 23:14
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

"Mi a leggusztustalanabb szokás SZERINTED"


Én leírtam, hogy SZERINTEM mi az, szóval nem értem, miért lettem lepontozva. A piros-zöld a válaszok hasznosságát jelzik és én a kérdésre válaszolva adtam azt az információt, amit a kérdező kért, ezáltal a válaszom hasznos. Az lehet, hogy a tartalma nem mindenkinek tetszik, de az értékelő gomb nem like-dislike gomb.

2022. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Én is a véres betétre szavazok. Pláne nyilvános mosdóban a falon végig kenve. 🤮


(Szerencsére csak külföldön láttam ilyet. Vagy betét nyoma volt, vagy egy tetthely)

2022. ápr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is a használt menstruációs termékek szanaszét hagyása.


Az összes többi felsorolt dolog egyénfüggő és rengeteg férfi is hajlamos rá.

2022. ápr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!