Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meséltek tömegközlekedős...

Meséltek tömegközlekedős szemezős, flörtölős sztorikat, amik veletek történtek meg?

Figyelt kérdés
Úúúúúgy imádok ilyeneket olvasgatni! :D

2022. ápr. 28. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Volt anno egy lány amikor még busszal jártam, aki nagyon tetszett, mindig néztem (tudta), aztán egyik este totál részegen mellé ültem, fogdostam stb amitől hát megijedt, ezért józanul is mellé ültem párszor...beszélgettem vele ilyesmi, aztán egyik este megcsókoltam...de nem jöttünk össze soha.
2022. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Népszínház utcában felültem a villamosra, és egy 80 és a halál közötti életkorú bácsika megpróbált felszedni egy fiatal (huszonéves) c*gány csajszit.
2022. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Nekem van jó pár ilyen sztorik, ami velem történt meg! Majd reggel leírom! Jó éjt!😁
2022. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
*Sztorim
2022. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Egy nő lábfejét figyeltem egy nyáron szemben ülve vele: valószínű, hogy tetszett neki, mert ki-be bújtatta a tappancsát a cipőből, és jelentősen ide-oda mozgatta.
2022. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HoneyBunny ***** válasza:
82%
Egy srac nagyon nezegetett engem, aztan odaallt mellem a villamoson. Megkerdezte melyik megallo jon, klasszik leszolitos szoveg :D Utana kerdezte en hol szallok le es elkezdett bokolni nekem, hogy nagyon csinos vagyok, szivesen talalkozna velem. Mondom jajj, de aranyos, ha nem lenne parom mar csak a batorsagaert elmennek egy kavera vele. AHA elhittem :D Mondtam neki, hogy van parom es eppen haza megyek hozza. Erre ilyet szol, hogy az nem baj, azert osszejarhatnank csak ugy szexelni, ugyse tudja meg a parom XD Elmagyaraztam neki, hogy tobb eves komoly kapcsolatom van, egyutt is elunk, en szeretem a baratomat es nem fogom megcsalni. Azt hittem megerti, de tovabb eroskodott. Aztan hala egnek leszallt a villamosrol, de sajnos pont ott, ahol nekem is kellett volna, kerdezte, hogy megyek-e vele, itt vannak a haverjai is, en meg elmentem ket megalloval odebb es gyalogoltam egy orat hazaig egy total ismeretlen kerulouton, csakhogy elkeruljem es ne tudjon hazaig kovetni.
2022. ápr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!